צילום: באדיבות טי מארקט

יריד האופנה והסטייל הכי לוהט בארץ מגיע לראשונה פתח תקוה: השבוע יוקמו ב"y סנטר" עשרות דוכנים עם שלל מוצרים. 

אחרי 14 שנים של פעילות ועשרות תצוגות ודוכנים של ביגוד ותכשיטים מטובי המעצבים הישראלים, מגיע יריד ה T-Market התל אביבי  בפעם הראשונה למתחם יכין סנטר בפתח תקוה בתחילת יוני ליומיים של אופנה, סטייל ומוסיקה טובה. המחירים: 50-250 ₪. הכניסה חינם.

אם לא שמעתם על יריד האופנה והסטייל הכי לוהט בארץ כנראה שלא הייתם בישראל בשנים האחרונות. הטי-מרקט הוא חגיגה של מעצבים ויבואנים תל אביביים שימכרו אביזרים ייחודים להם בתחום האופנה וביניהם - . בגדים, אקססוריז,  תכשיטים, נעליים, בגדי ים ופרינטים שלא תמצאו בשום מקום אחר! הטי מרקט למעשה יצר טרנד אופנתי שמשקף את תרבות הרחוב הישראלי על שלל גווניו.

הטי מרקט מוקדש כולו לפריטי לבוש הכי שימושיים בארון ולמעשה נותן מענה לכל חובבי אופנת הרחוב. השנה היריד יגיע בפעם הראשונה לפתח תקווה אחרי 14 שנים בהן פעל בתל אביב, בעיקר בגלריית דובנוב.  בפתח תקוה ישתתפו כ-30 מעצבים בין המובילים בתחום אופנת הרחוב בהם chop shop , blueberry ו- salon berlin במחירים שונים שינועו בין 50 ל-250 ₪.

צילום: באדיבות טי מארקט

הכול התחיל לפני 14 שנים ע"י ירון דנוך וספי גולן, שמשלבים פעילות עסקים עם עיצוב ישראלי, כאשר באירוע הראשון נכחו 3000 משתתפים ואילו היום מגיעים כ12,000 בממוצע לכל אירוע. האירוע בפ"ת הוא המשך ישיר של אירוע נוסף עם מתחם הקניון יכין סנטר שבפולג שהתקיים ב19-20 במאי ועליו מדווחים המארגנים שהיה מאוד מוצלח ומספרים כי הם מאוד מתרגשים לקראת היריד בפתח תקוה.

היריד בתל אביב מתקיים בדרך כלל בחגים כמו פסח וסוכות ולרוב הוא נמשך שלושה ימים: חמישי,שישי ושבת. הפעם, בפתח תקוה, אומרת לילי ריינהורן, ממארגנות היריד, כי מדובר ביריד קטן יותר ולכן הוא יימשך רק יומיים: "העדפנו את יום חמישי כי הוא יום מאוד חזק ועדיף על פני שבת. בנוסף, יש יותר דתיים בפתח תקוה ורצינו שגם הם ירוויחו ויגיעו".

המארגנים מצפים לאלפי לקוחות שיפשטו על המקום בימים חמישי ושישי הקרובים (8-9/6/2017).

 שעות הפעילות הן:

חמישי- 15:00-21:00

שישי- 10:00-18:00

כתובת: רחוב השחם 17, פתח תקוה