עדנה לב ז"ל. צילום: מתוך דף הפייסבוק של איציק ברוורמן

עדנה לב, רעייתו של ראש העירייה לשעבר גיורא לב, הלכה היום (שלישי) לעולמה בגיל 75. עדנה הקימה בפתח תקוה את מועצת ארגוני המתנדבים ועמדה בראשה כ-10 שנים. בתקופה זו רתמה עדנה כ-70 ארגוני מתנדבים, מספר בלתי ייאמן לטובת תושבי העיר. עדנה דאגה לכל מחסורם ויצרה תשתית להמשך פעילותם ממנה נהנים תושבי העיר עד עצם היום הזה ולעוד שנים רבות אחר כך.

ראש העירייה איציק ברוורמן פרסם הודעת אבל מיוחדת: "אנו שולחים את תנחומינו לגיורא לב, ראש העיר לשעבר, על מות אשתו האהובה עדנה ז"ל. עדנה עליה השלום ובעלה גיורא מלבד היותם אנשי ציבור מהמעלה הראשונה, הינם חברי נפש שלי ושל רעייתי .
עדנה זכתה והקימה בפתח תקוה את מועצת ארגוני המתנדבים ועמדה בראשה ככ10 שנים. בתקופה זו רתמה עדנה כ70 ארגוני מתנדבים, מספר בלתי ייאמן לטובת תושבי העיר. עדנה דאגה לכל מחסורם ויצרה תשתית להמשך פעילותם ממנה נהנים תושבי העיר עד עצם היום הזה ולעוד שנים רבות אחר כך.

"עדנה סימלה באישיותה את הטוב והיפה שבאדם. ביתה וליבה היו עם כל תושב ותושב מתושבי העיר. בשנים האחרונות זכינו רעייתי ואני להכירה מקרוב ובאחת נחשפנו לחוכמתה ולנסיון החיים הרב שלה ונהנינו מעצה טובה ומחיבוק חם ואוהב. לצערנו הרב, התבשרנו הבוקר על פטירתה. דפנה רעייתי ואני מבכים על לכתה ושולחים את תנחומינו בשמנו ובשם כל תושבי העיר לגיורא, לילדים שרון, רחל, רון וגיל ולנכדים".

הלוויה תתקיים מחר (רביעי) בשעה 16:00 בבית העלמין סגולה. יושבים שבעה בבית המשפחה, רח' חיים גלעדי 88.