ניידת משטרה. אילוסטרציה: shutterstock

מקרה חמור של אלימות התרחש ברחוב ההגנה בפתח תקוה. שוטרים הוזעקו למקום בעקבות דיווח על אלימות, ומבדיקה ראשונית התברר כי אחיה של המתלוננת הגיעו לדירה שלה ושל בן זוגה ובשל חוסר שביעות רצונם מהקשר בין השניים, תקפו אותה ואת בן הזוג.

חקירת המשטרה העלתה כי האחים (27, 37 מפוריידיס) הגיעו לדירה ותקפו את בן הזוג. אחד האחים ריסס אותו בגז פלפל בעוד האח האחר מכה בו במכת אגרוף בפניו. בהמשך, אחד האחים היכה אותו בכיסא עד שהכיסא נשבר, ולאחר מכן היכה בגופו בכיסא נוסף, עד אשר גם הכיסא הזה נשבר.

עוד עולה מחקירת המשטרה כי אחד האחים גרר את המתלוננת מחוץ לדירה כשהוא כורך את ידו סביב צווארה, וכופף את גופה כלפי מטה בעוד האח האחר מכה בה בגופה ובועט בה בגבה, ושניהם גוררים אותה אל מחוץ לבניין.

בן הזוג ירד בריצה אחר הצעירה, ובו בזמן, אחד האחים ריסס אותו שוב בגז פלפל.

כתוצאה מהתקיפה נזקק הגבר לקבלת טיפול רפואי ואילו לאחות נגרמו חבלות בפלג גופה העליון ובקרקפת, וגם היא נזקקה לטיפול רפואי.

החשודים נעצרו שעות ספורות לאחר האירוע ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת.

השבוע הוגש נגדם על ידי יחידת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום בעבירות של פציעה כשהעבריין מזויין, פציעה ע"י שניים או יותר, תקיפה, הסגת גבול פלילית והיזק לרכוש. יחד עם כתב האישום הוגשה נגדם גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.