צילום: דוברות ידידים

מי ניקב צמיגים ל-21 מכוניות שחנו ברחוב סלנט בפתח תקוה? ביום שישי בבוקר התעוררו תושבים וגילו שהם לא יכולים לנוע עם כלי הרכב שלהם, לאחר שאלמונים חיבלו בצמיגים. נסיבות האירוע נבדקות.

מדוברות המשטרה נמסר: "ביום שישי (24.1.20) לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על גרימת נזק לרכבים ברחוב סלנט בפתח תקוה. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי נוקבו צמיגי 21 רכבים שחנו בחניון וברחוב. נסיבות האירוע נבדקות".

צילום: ארגון ידידים

מדוברות ידידים נמסר: "ביום שישי בבוקר התקבלה קריאה חריגה במוקד הטלפוני של ארגון ידידים אודות 30 רכבים אשר גלגליהם נוקבו על ידי אלמוני ברחוב סלנט בפתח־תקוה. מיד עם קבלת הקריאה הגיע למקום הרב שמריה אבא שאול, ממנהלי ארגון ידידים סניף פתח תקוה, ויחד עם כ־12 מתנדבים נוספים הגישו את הסיוע הנדרש.

יצוין כי מקרה זה מצטרף לעוד שני מקרים שהתרחשו בעבר בהם נוקבו עשרות גלגלי מכוניות במרכז העיר פתח תקוה".

צילום: ארגון ידידים

הרב שמריה מספר: ”ביום שישי בבוקר קיבלנו דיווח לפיו אלמוני ניקב את גלגליהם של כ־30 כלי רכב ברחוב סלנט בעיר. בעלי הרכבים הזעיקו מיד את אלירן מ'צמיגי המושבה' על מנת לתקן את התקרים. אלירן, מתנדב ידידים סניף אלעד, יצר איתנו קשר וביקש את עזרתנו בטיפול ברכבים הרבים. מיד יצאתי למקום, ויחד עם עוד מתנדבים הגשנו את הסיוע הנדרש".