צילום המחשה: shutterstock

אמש (שלישי) הוגשה תלונה במשטרה נגד גננת וסייעת במשפחתון שפועל בשכונת אם המושבות, בטענה להתעללות לכאורה בפעוטות. מנהלת המשפחתון מכחישה את הטענות ואומרת בתגובה כי הדברים הוצאו מהקשרם.

הסערה פרצה ברשת החברתית בעקבות פוסט של אם אנונימית, שטענה בין השאר: "אתמול השמיים נפלו עליי ומאז אני לא מצליחה להסתכל לבן שלי בעיניים. אתמול שמעתי את הדבר שהכי פחדתי ממנו. את המילים שבחיים לא חשבתי שאשמע".

הפוסט, שעלה אמש (ג') בעמוד "הורות בזכות", צבר עד כה מאות תגובות מהורים ועשרות שיתופים.

נזכיר כי הדברים שנכתבו לעיל ושיובאו להלן הם בגדר טענות בלבד של הורים ואין בהם כדי להעיד על מה שבאמת קרה במשפחתון. את מלאכת הבדיקה תבצע המשטרה.

בפוסט אחר בקבוצה מקומית באם המושבות טענה אם נוספת: "היא התעללה פיזית בילדה שלי. הכתה אותה ונתנה לה לבכות ללא הפסקה. וכשהילדה לא נרגעה - הכתה אותה שוב".

פנינו אל מנהלת המשפחתון לצורך קבלת תגובה על הטענות. אלה הדברים שאמרה: "כרגע אני לא יכולה להגיב. כשיתבהרו הדברים ויגיע הרגע, גם אני אגיב. כרגע העניין בחקירה ואני לא יכולה לדבר על הדברים. אני משתפת פעולה והכל בסדר. אנחנו שוקלים את צעדינו".

את יודעת למה מופנות אלייך הטענות האלה?

"יש דברים שהוצאו מהקשרם. אני לא רוצה להוציא דיבה לאף אחד, הפייסבוק רועש וגועש ויש אנשים שמצטרפים לחגיגה וזה עצוב. גם לי יש הוכחות, שיחות וואצאפ ותמונות".

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "הוגשה תלונה ונסיבות האירוע נבדקות".