מאיים על כולם: תושב פתח תקוה איים על חבר כנסת, איים על הוריו הקשישים, כלא את אביו ותקף את אמו. אתמול הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר. 

מהמשטרה נמסר כי לפני מספר ימים התקבלה תלונה מחבר הכנסת איתן גינזבורג ממפלגת "כחול לבן" בגין איומים שקיבל למייל שלו.

מהתלונה התברר כי לכתובת המייל של חבר הכנסת נשלחו איומים בנוסח הבא: "שלום. פרלמנט או למות? לעזאזל תעזוב את העבודה שלך. אתה בושה, אתה מגעיל, הספירה לאחור החלה...נתראה אחר כך, בן של שטנים מזדיין! גרינגו!".

צילום אילוסטרציה: Shutterstock

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה אינטנסיבית ומהירה לזיהויו של חשוד במעשה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים ובחלוף מספר ימים, זוהה ואותר החשוד, בן 41 מפ"ת, והוא נעצר והובא לתחנת המשטרה.

מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט השלום בפ"ת וביום ראשון השבוע שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית מלא לבית הוריו ובפיקוחם. אולם עם יציאתו מבית המשפט ברח החשוד מהוריו. מאוחר יותר, אמו (73) פגשה בו בסמוך לביתם שבפ"ת. החשוד תקף אותה ומשך ממנה בחוזקה את מקל ההליכה שלה, תוך שהוא דוחף אותה בידיו עד שכמעט ונפלה לרצפה.

איתן גינזבורג | צילום: יוגב עמרני

עוד התברר מהחקירה כי החשוד הגיע לבית הוריו, ניתק את החשמל בבית ואיים על אביו (80): "יש אלוהים שלח אותי, אתה בגדת בי ואלוהים אמר לי לרצוח אותך. יש לי נביאים מחכים לי בחוץ". בהמשך, כלא את אביו בבית ואיים עליו: "אתה צריך למות פה" ואיים על הוריו: "מוות, מוות, מגיע לכולכם מוות".

שוטרים וכיבוי אש שהגיעו למקום פרצו את דלת הבית ועצרו את החשוד. מעצרו של החשוד הוארך ב-4 ימים ואתמול הוגש נגדו כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של איומים, כליאת שווא, תקיפה והפרת הוראה חוקית. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.