צילום: דוברות איחוד הצלה

שני ילדים בגילאי 4 ו-6 נפגעו הבוקר (שני) מרכב בשכונת גני הדר בפתח תקוה.

ישראל צעירי חובש באיחוד הצלה סיפר: "הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשני הילדים שנפצעו בינוני וקל כתוצאה מחבלות ופציעות לאחר שנפגעו מרכב פרטי כשהיו בדרכם לתלמוד תורה (חיידר-בית ספר). לאחר מכן הם פונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

צילום: דוברות איחוד הצלה

מדוברות הצלה פתח תקוה נמסר: "חובשי מד"א - מתנדבי הצלה פתח תקווה הוזעקו לרחוב עזרא ונחמיה פינת מנחם בגין עקב דיווח על 2 ילדים (אחים) שנפגעו מרכב. החובשים יחד עם פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול ראשוני ל שני הילדים , ילד כבן 5 פונה לבית החולים במצב בינוני עם חבלת ראש וגפיים . אחיו כבן 8 נפצע באורח קל.

משה גדליה מיחידת האופניים של מד"א - הצלה פתח תקווה הוסיף: הילד שנפצע באופן משמעותי יותר, נגרר על ידי הרכב על הכביש ובעקבות כך סבל מחבלה משמעותית בגפיים ובראש . הוא היה בהכרה וכאוב, הענקנו לו טיפול ראשוני והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים. אחיו נפצע באורח קל בלבד וטופל במקום".

מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 08:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על 2 ילדים שנפגעו מרכב בדרך מנחם בגין בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר 2 ילדים, בהם ילד כבן 7 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון וילד כבן 9 במצב קל".