הסניף לפני פתיחתו. צילום: מתן דויטש

הסערה הבאה? רשת הסופרים "קשת טעמים", המוכרת בין היתר בשר לבן, תפתח השבוע סניף באזור התעשיה סגולה. 

הסופר, שיהיה פתוח גם בשבתות, יהיה למעשה הגדול ביותר בעיר שישרת את התושבים גם בסופי שבוע. מלבד בשר לבן, תוכלו למצוא במקום סוגי בשר נוספים, פירות ים, גבינות ועוד. כמו רשתות נוספות, גם ל'קשת טעמים' אתר משלוחים למי שבוחר להישאר קרוב למיזוג האויר.

יש לציין כי לפני כ-4 שנים היה בכוונת הרשת לפתוח סניף בפתח תקוה ונרשמה התנגדות של הציבור החרדי-דתי בעיר. התכנית בשעתו לא יצאה לפועל בסופו של דבר. גם סגן ראש העירייה, אוריאל בוסו, מסיעת ש"ס, התייחס בזמנו לסוגיה ואמר "כי לא יקום ולא יהיה". נכון לעכשיו, ימים יגידו האם אנחנו בפתחה של התנגדות נוספת או שמא התושבים החפצים בכך, יוכלו ליהנות מחוויית הקניה של הרשת.

המיקום של הסופר החדש הוא במתחם הקניות ברחוב פינטו, היכן שבעבר שכן סניף "היפר רוזנפלד" (שעבר למיקום אחר).

קשת טעמים פתח תקוה. צילום: מתן דויטש

מעיריית פתח תקוה נמסר בתגובה: "ראשית, כל בעל עסק רשאי לפתוח עסק בעיר בכפוף לתנאים של רישוי עסקים.  כל עוד הוא עומד בתנאים, אנו מחויבים לתת רשיון.

בפעם הקודמת בעל המתחם הוא זה שלא רצה לאפשר הקמת העסק ולכן "קשת טעמים" לא פתחה חנות במקום. גם בעבר, היה סניף של "טיב טעם" בעיר והוא פעל באזור תעשיה סגולה, כך גם הפעם מדובר בחנות שתהיה פתוחה באזור התעשיה סגולה".

דני בצלאל, סמנכ"ל רשת "קשת טעמים", מסר בתגובה: "לפני כ-4 שנים הסניף לא נפתח בגלל שלא הסתדרנו נדל"נית עם בעל הנכס. היום אנחנו נמצאים באזור התעשיה סגולה ועומדים לעבוד בשבת כמו עסקים אחרים שעושים זאת. אנחנו שומרים על הסטטוס קוו ולא מפרים דבר".