צילום: תיעוד מבצעי מד"א

רוכב אופניים כבן 60 נהרג בצהריים (שני) על כביש 483 סמוך לקיבוץ גבעת השלושה, בין פתח תקוה לראש העין.

מדוברות מד"א הצלה פתח תקוה נמסר: "כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לכביש 483 בכניסה לגבעת השלושה עקב דיווח על רוכב אופניים שנפגע ממשאית (מערבל בטון). הכוננים יחד  עם פראמדיקים של מד"א, נאלצו לקבוע את מותו של רוכב האופניים  כבן 60 עקב הפציעה האנושה  ממנה סבל".

מדוברות מד"א ירקון נמסר: "בשעה 14:59 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על רוכב אופניים שנפגע ממשאית בכביש 483 סמוך לכניסה לגבעת השלושה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 60".

צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

פראמדיק מד"א דוד ברוכי סיפר: "במרכז הצומת שכב רוכב האופניים, גבר כבן 60 כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה רב מערכתית קשה. ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו לו טיפול רפואי ופעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. נהג המשאית שהתהלך בזירה היה נסער ולא נזקק לטיפול רפואי".

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "רוכב אופניים כבן 50 נהרג בתאונה בסמוך לצומת הכניסה לקיבוץ גבעת השלושה".

נריה חג'בי, חובש באיחוד הצלה, סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בזירה קשה של רוכב אופניים שסבל מפגיעה רב מערכתית כתוצאה מפגיעת משאית. למרבה הצער לא נותר אלא לקבוע את מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".