עצוב: למעלה מאלף אנשים הגיעו הערב (שלישי) אל בית הלוויות בבית העלמין סגולה בפתח תקוה, כדי לתת כבוד אחרון לעדיאל תורתי ז"ל (20). על פי החשד, עדיאל נרצח וגופתו נמצאה אתמול (שני) בחורשה ברחוב אחווה פינת השומר בפתח תקוה.

זאת היתה הלוויה קשה מנשוא, של בחור צעיר שנקטף בדמי ימיו. מאז היעדרותו ביום שבת עוד היתה תקווה בליבם של בני המשפחה והחברים, שלא הפסיקו לרגע לחפש אותו. אתמול, עם השמועה על כך שנמצאה גופה בחורשה שנמצאת לא הרחק מבית הוריו ברחוב רמז, הגיעו המקורבים אל הזירה והמתינו לידיעה המרה. לאחר שהגופה נשלחה לזיהוי סופי במכון המשפטי, היום בצהריים יצאה ההודעה הרשמית כי עדיאל הלך לעולמו.

צילום: מתן דויטש

פניהם של החברים ובני המשפחה שהגיעו ללווייה אמרו הכל. עצוב מאוד היה הערב בבית העלמין סגולה.

"עדיאל היה תלמיד אהוב מאוד ותמיד היה מוקף בחברים", מספרת מורתו בבית הספר 'גן ונוף', שם למד. לדבריה, בין היתר התבלט במגמת אילוף כלבים.  "הוא זכה לאורך כל הדרך לתמיכה מהוריו ומבית הספר, ואין ספק שמדובר בטרגדיה גדולה".

"אח יקר שלי, רק השבוע ראיתי אותך אחרי הרבה זמן שלא התראינו כאילו באת להגיד שלום בפעם האחרונה", כתב חברו בדף הפייסבוק. "אני אוהב אותך ומתגעגע אליך היית לי חבר יקר וקרוב".

צילום: מתן דויטש

ידידה נוספת כתבה: "אני לא מפסיקה לבכות. שלחתי לך הודעות, התקשרתי, רציתי לשימוע שחזרת הבייתה והכל בסדר איתך.  פשוט לא מצליחה לעכל את זה. עדיאל, עם כל הכאב, מקווה שאתה נח לך בשלום ושומר עלי מלמעלה. אני אוהבת אותך ותמיד אוהב אותך, תישאר בליבי תמיד".  

המשפחה יושבת שבעה ברחוב רמז 52 בפתח תקוה. יהי זכרו ברוך.