צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

תאונה קשה בפתח תקוה: אישה כבת 76 שהלכה הבוקר (ראשון) יחד עם בעלה ברחוב השפלה בקריית אריה נפגעה ממשאית באורח קשה וסובלת מחבלה בגפיים. צוותי הצלה פינו אותה לבית החולים בילינסון.

מדוברות מד"א ירקון נמסר: "בשעה 10:27 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על הולכת רגל שנפגעה ממשאית ברחוב השפלה בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון אישה כבת 76 במצב קשה עם חבלה בגפיים".

צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

מדוברות מד"א הצלה פתח תקוה נמסר: "כונני מד"א 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לרחוב השפלה בעקבות דיווח על הולכת רגל שנפגעה ממשאית. הכוננים יחד  עם פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול ראשוני לאישה, והיא פונתה במצב קשה עם חבלות בגפיים לבית החולים בילינסון".

יוסי פרנקל, חובש מיחידת האופנועים של מד"א הצלה פתח תקוה, הוסיף: "מדובר בבני זוג מבוגרים. האישה נפצעה באורח קשה בגפיים, טיפלנו בה יחד עם הפראמדיקים של מד"א והיא פונתה לבילינסון. בעלה לא נפגע ולא נזקק לטיפול רפואי".

צילום: דוברות איחוד הצלה פתח תקוה

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "הולכת רגל שנפצעה בינוני עד קשה טופלה ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה לאחר שנפגעה ממשאית ברחוב ענבר בפתח תקוה. אהרון לרר, חובש באיחוד הצלה שהעניק לה סיוע רפואי ראשוני, סיפר: "מדובר בהולכת רגל שסובלת מפגיעה קשה בגפיים התחתונות. לאחר הטיפול הראשוני בזירת התאונה היא פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

מדוברות המשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל במשטרת ישראל דיווח על תאונת דרכים בפינת הרח' השפלה-ענבר בפ"ת. מבדיקה ראשונית עולה כי בתאונה מעורבים משאית והולכת רגל שפונתה לקבלת טיפול רפואי לביה"ח בלינסון כשמצבה מוגדר קשה. בוחנים בזירה. נסיבות התאונה נבדקות".