(צילומי וידאו: מתן דויטש)

מאות מתפקדי ליכוד הגיעו היום (שלישי) לאולם "הרקיע השביעי" ברחוב בר כוכבא, שם נערכו ההצבעות במסגרת הפריימריז. חמישה מתמודדים מפתח תקוה מתחרים על הזכות לייצג את מחוז דן: אביהו סופר, איציק עובדיה, גדי בשארי, יאיר אילני ודוד שרון שיאן. יצויין כי חברת המועצה וסגנית ראש העירייה לשעבר, אורנה דוידאי, עמדה בכניסה עם חולצה של גדעון סער וניסתה לשכנע חברי ליכוד להצביע עבורו.

כבר עם הכניסה לאזור אולמי הרקיע השביעי ניתן לראות את החגיגה הגדולה. שלטים בולטים ופעילים מטעם המועמדים עומדים בכניסה ומנסים לשכנע כל מתפקד להצביע עבור המועמד שלהם. מזג האוויר המצויין תרם לאווירה החגיגית ונכון לשעות הערב נמסר על שיעור הצבעה גבוה יחסית בפתח תקוה.

בין המתמודדים שהגיעו היום לקלפיות בפתח תקוה ניתן למצוא את יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין ואת שר העלייה והקליטה יואב גלנט. עוד בלט בנוכחותו ראש העירייה, רמי גרינברג, אשר חילק לחברי הליכוד שהגיעו למקום את רשימת המומלצים המועמדים עליו.

כאמור לעיל, ישנם חמישה מתמודדים מפתח תקוה על הייצוג של מחוז דן: חבר מועצת העיר אביהו סופר, סגן ראש העירייה בעבר איציק עובדיה, הפעיל החברתי ומקים מיזם "מתוק בלב" שעוזר ותורם לחיילי צה"ל וילדים נזקקים גדי בשארי, מזכיר סניף הליכוד בפתח תקוה יאיר אילני  וכן דוד שרון שיאן.

הבחירות התנהלו באווירה ססגונית וכראוי למעמד, עם דוכנים מטעם המתמודדים, כרזות, חולצות ופליירים שמחולקים למתפקדים, במה שמזכיר את שעתיד להתרחש בעוד כחודשיים.

בשעה 22:00 ייסגרו הקלפיות ובמהלך הלילה ומחר נדע איך תורכב רשימת הליכוד בבחירות הקרובות.

פריימריז הליכוד בפתח תקוה. צילום: מתן דויטש

רמי גרינברג בפריימריז הליכוד

צילום: מתן דויטש

צילום: מתן דויטש

צילום: מתן דויטש