כך נראים השירותים בפארק הגדול. צילום: מתן דויטש

שוהים בפארק יצחק אוחיון וצריכים להתפנות? ייתכן מאוד ותעדיפו ללכת לשירותים בקניון הגדול מאשר להיכנס לשירותים בפארק. מי שבכל זאת יבחר באפשרות השנייה ייאלץ להתמודד בין היתר עם קירות מתקלפים, גרפיטי, מחסור בתאורה ובנייר טואלט.

כידוע , מדובר בפארק הומה אדם, בוודאי בחודשי הקיץ אליו מגיעים צעירים ומשפחות רבות כדי ליהנות מהמדשאות, שולחנות הפיקניק, מתקני המשחקים ומגרשי הספורט. לאור המצב החמור הנראה בשירותים הציבוריים, כשגם דלתות השירותים במצב גרוע כשהן מחוררות ונושאות חלודה רבה, יצטרכו באי המקום לכתת רגליהם.

כך נראים השירותים בפארק הגדול. צילום: מתן דויטש

"מתבייש שאין נייר טואלט"

נדיב ורסנו, פעיל חברתי בעיר ציין: "אחד התושבים הסב את תשומת ליבי להזנחה בשירותים הציבוריים במקום. הגעתי לראות במה מדובר ואכן כך היה. אני רואה את המצב בחוסר אכפתיות וזלזול בתושבים ובתושבי חוץ שבאים לבקר את העיר היפה שלנו. אני מתבייש בזה שאין נייר טואלט, אין תאורה, חורים בשירותים, ממש אין פרטיות. זו ממש חוצפה".

כך נראים השירותים בפארק הגדול. צילום: מתן דויטש

תושב אחר שהגיע למקום עם ילדיו הקטנים אמר למיינט פתח תקוה: "לא ייתכן שעירייה שמכבדת את עצמה ומתפארת בעשייה למען התושבים, תאפשר מצב שבו מי שמגיע למקום מרכזי כמו פארק יצחק אוחיון אין איפה לעשות את צרכיו. אני כאן עם ילדים קטנים, מה אני אמור לעשות אם הם צריכים לשירותים? לרוץ איתם עד הקניון? זה לא הגיוני בכלל. אין סיכוי שאכנס איתם לתאים האלו, כשאפילו כלב לא היה עושה שם את צרכיו. אין ספק שמדובר גם בפגיעה בתדמית של העיר".

צילום: מתן דויטש

מעיריית פתח תקווה נמסר: "ניקיון המקום יטופל באופן מידי ובימים הקרובים יצאו הגורמים הרלוונטים מטעם אגף שפ"ע לסיור באזור ויאבחנו את אופן הטיפול בשירותים, לרבות שיפוצם ככל שיידרש. נציין כי מדובר בתוצאה של וונדליזם ושימוש לא ראוי במתקני השירותים ועל כן, בימים אלו העירייה בוחנת כיצד ניתן להגביר את האכיפה באזור ולמנוע את הישנות המקרה"