צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

פיגומים בגובה של כ-12 קרסו באתר בנייה ברחוב ויצמן 41 בפתח תקוה. שלושה פועלים חילצו את עצמם בשלום ולאחר סריקות שנערכו התברר שלא היה פועל רביעי שנקבר מתחת להריסות. בסופו של דבר האירוע הסתיים ללא נפגעים.

(צילום: דוברות מד"א)

מדוברות מד"א הצלה נמסר: "כונני מד"א 'הצלה פתח תקוה' הוזעקו הבוקר (שלישי) לאתר בנייה ברחוב ויצמן עקב דיווח על פיגומים בגובה של מספר קומות שקרסו. הכוננים יחד עם פראמדיקים של מד"א פעלו בזירה והמתינו לסיום פעולות לוחמי האש מתחנת פ"ת אשר בודקים אם ישנם פועלים שנלכדו תחת הריסות הפיגומים".

צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

מדוברות כבאות והצלה מחוז מרכז נמסר: "חמישה צוותי כיבוי וחילוץ מתחנת פתח תקווה פועלים בקריסה של פיגומים באתר בניה ברחוב וייצמן 41. 3 פועלים שהיו באתר הצליחו להחלץ בטרם הגעת הכוחות, כרגע כוחות הכיבוי בסריקות אחר לכוד נוסף שהיה במקום".

מדוברות מד"א ירקון נמסר: "בשעה 10:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פיגומים שקרסו מגובה של כ-12 מטר באתר בניה ברחוב וייצמן בפתח תקוה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים מהמקום על חיפושים לאחר ככל הנראה אחד הפועלים שנעדר".

(צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

מדוברות המשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל במשטרת ישראל דיווח על נפילת 4 פועלים מפיגומים באתר בנייה ברח' ויצמן בפ"ת. 3 פועלים חולצו, הרביעי טרם אותר ומחפשים אחריו. נסיבות האירוע נבדקות".