צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

פועל נפגע באורח אנוש באתר בנייה ברחוב שחם בפתח תקוה, לאחר שנפגע מחפץ כבד. בהמשך נקבע מותו בבית החולים.

דוברות מד"א : בשעה 19:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פועל שנפגע מחפץ כבד באתר בנייה ברחוב שחם בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון גבר כבן 40 במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה. נדב

פראמדיק רכוב על אופנוע מד"א משה גלבשטיין סיפר: "כשהגענו למקום ראינו פועל שנפגע מחפץ כבד בתוך אתר בנייה. הוא היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסבל מפגיעת ראש קשה. התחלנו מייד בביצוע פעולות החייאה ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים כשמצבו קריטי."

מדוברות מד"א הצלה פתח תקוה נמסר: חובשי מד"א - מתנדבי 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לאתר בנייה ברחוב השחם עקב דיווח על פועל שנפגע מחפץ כבד שנפל עליו.

החובשים יחד עם מתנדבי ארגון ' הצלה' העניקו טיפול רפואי ראשוני לפועל כבן 40, והוא פונה לבית החולים בילינסון במצב אנוש,מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית.

משה גדליה ואשר בללו חובשים במד"א הצלה פתח תקווה הוסיפו: לדברי הפועלים במקום,הפצוע נפגע מצינור מתכת שפגע בו באחת הקומות, הוא היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול ראשוני שכלל סיוע נשימתי ,והוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א במצב אנוש ולא יציב.