צילום: אסף לוי

בקניון הגדול בפתח תקוה נפתח בתחילת החודש סניף דגל של המותג הבינלאומי Skechers (סקצ'רס). הסניף נפתח בקומת הכניסה בקניון, על שטח של 150 מ"ר.

החנות החדשה נמצאת בבעלות קבוצת MGS של משפחת מוליוב וחברת Skechers העולמית  המשיקות חנות קונספט מהפכנית, במטרה להפוך למותג המוביל בישראל בעזרת עיצוב מתקדם ומיוחד התואם את הקונספט הבינלאומי. החנות  מציעה נעלי נשים, גברים וילדים, במגוון רחב של דגמים, צבעים ועיצובים שונים, המתאימים לכל הגילאים החל מנעלי סניקרס מדליקות ועד לנעליים מקצועיות בתחום הספורט. את המותג בארץ מלווה מזה עונה שנייה הפרזנטורית אגם רודברג.

צילום: אסף לוי

לדברי עדי מוליוב, מנהלת הפעילות של Skechers בישראל: "סקצ'רס ישראל שמחה ונרגשת על פתיחת הסניף החדש של הרשת. אנו סמוכים ובטוחים כי תושבי פתח תקוה והסביבה שמחים מן הבשורה המרעננת ויפקדו את החנות בהנאה. כחלק מהצלחת הרשת והמותג בישראל, אנו בוחנים אפשרויות לפתיחת סניפים נוספים בפריסה ארצית".

Skechers הינו מותג נעלי הספורט מספר 2 בארה"ב. נמצא בתהליך התפתחות נרחב בעולם ב- 170 מדינות נוספות ולמעלה מ -2800 חנויות. החברה מפתחת ומשווקת נעליים לגברים, נשים וילדים בעלי מודעות אופנתית גבוהה והצלחתה נובעת מקו מוצרים איכותי, מקורי ומגוון. עם יותר מ-3000 דגמים, Skechers ממלאת את צורכיהם של צרכנים וצרכניות בכל גיל ובכל חתך דמוגרפי.