המתיחות בין ענת זנזורי וצדוק בן משה, שני סגני ראש העירייה מטעם סיעתו של גרינברג, עולה מדרגה: בן משה תקף את זנזורי , מנהלת אגף איכות הסביבה, בקבוצת הווטסאפ "אויר נקי בפתח תקוה" כשכתב : "לצערי כיום מי שמנהלת את האגף לא מתאימה לזה".

מימין: ענת זנזורי וצדוק בן משה. התכשתשות קבועה. צילומי ארכיון

היחסים בין השניים עלו על שרטון כבר לפני תקופה ארוכה, הן על רקע נושא הסגנות והן על רקע נושאים שונים כגון זיהום האויר. רק ביום שבת הגישה זנזורי תלונה במשטרה נגד הפעיל החברתי לירון פדר, מי שנחשב למקורב מאוד לבן משה, בטענה כי איים עליה.

יש הטוענים כי זו הסיבה להחרפת היחסים בין השניים, שהובילה כאמור את בן משה לכתוב בקבוצת הווטסאפ העוסקת בנושא זיהום האויר :"אגף איכות הסביבה הינו אגף מצוין עם עובדים טובים, נתקלו כאן בבעיה גדולה שמצריכה ראש אגף הממוקד רק בזה, מקצוען שלומד את הנושא, מבין אותו ונחרץ מאוד באופן הטיפול.... ראש העיר יקצה כל תקציב, רק צריך לעבוד כדי להגיע לזה. לצערי כיום מי שמנהלת את האגף לא מתאימה לזה" .

זנזורי נמנעה מלהגיב בקבוצה אך מסרה בתגובה כי "אני מתביישת שחבר בסיעה שלי מתנהג בצורה כזו. העברתי את הנושא לטיפול ראש העירייה".

בן משה מסר בתגובה: "אני כותב ואומר רק מה שאני חושב מבחינה מקצועית, אין לי ומעולם לא היתה לי מחשבה פוליטית, מקצועית היא לא מתאימה. לא יכול להיות שראשת האגף נמצאת בתוך קבוצה שבה משתלחים בעובדים תחתיה והיא לא עוצרת את זה. הם עושים עבודה מצויינת". 

תגובת לשכת דובר העירייה: "איננו עוסקים בעניינים מעין אלו שכן הרשות לא צד בסיפור. אנחנו מאחלים לכולם לנהוג בכבוד הדדי ולשתף פעולה בעשייה החיובית למען העיר והתושבים".