צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

נער בן 16 נפצע הבוקר (רביעי) מפגיעת אוטובוס בקו 27 של חברת אפיקים ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקוה. כוחות איחוד הצלה ומד"א טיפלו בו והוא פונה לבית החולים בילינסון עם פגיעות ראש וגפיים.

מדוברות מד"א ירקון נמסר: "בשעה 08:30 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א מרחב ירקון על נער שנפגע מאוטובוס ברחוב רוטשילד פינת ז'בוטינסקי בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון נער כבן 16 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים".

צילום: דוברות איחוד הצלה פתח תקוה

משה כהן חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה להולך הרגל שנפצע באורח בינוני כתוצאה מפגיעת אוטובוס. לאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון".

מדוברות מד"א פתח תקוה נמסר: "כונני מד"א - מתנדבי 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לרחוב ז'בוטינסקי עקב דיווח על הולך רגל שנפגע מאוטובוס. הכוננים יחד עם צוות אמבולנס של מד"א העניקו טיפול רפואי להולך רגל נער כבן 16, והוא מפונה לבית החולים בילינסון במצב בינוני עם חבלת ראש. חברי יחידת האופנועים במד "א - הצלה פתח תקווה הפראמדיק אריאל יוסף, והחובש מאיר גרוסמן הוסיפו: הולך הרגל שכב על הכביש עם חבלת ראש לאחר שנפגע מהאוטובוס, הוא היה בהכרה. הענקנו לו טיפול ראשוני והוא פונה במהירות לחדר הטראומה בבית החולים בילינסון".