צילום: מתוך סרטון ויראלי שהופץ ברשת החברתית, נשמח אם הצלם ייצור עמנו קשר כדי לתת לו קרדיט

שוטרי אגף התנועה איתרו וחקרו את רוכב האופנוע שתועד מרים גלגל ומסכן את חייו ואת משתמשי הדרך. הוא שוחרר בתנאים מגבילים ובכוונת המשטרה להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים.

לפני מספר ימים הופץ ברשתות החברתיות סרטון, בו מתועד אירוע נהיגה פרועה ומסוכנת של רוכב אופנוע המבצע הרמת גלגל קדמי תוך כדי נסיעה מהירה בכביש, בזמן שהוא מסכן את עצמו וכלי רכב נוספים הנוסעים עמו בנתיבים.

עפ"י הסרטון שהגיע לידי המשטרה וצולם בכביש 471 הסמוך לפתח תקוה, נראה רוכב האופנוע ביחד עם עוד מספר רוכבים מבצע הרמת גלגל קדמי במהירות גבוהה, בזמן שהוא מתועד נוסע בין כלי רכב שנוסעים בכביש תוך סיכון חיי אדם.

עם היוודע הדבר באמצעות הרשתות החברתיות, עוד באותו היום החלו חוקרי היחידה המרכזית של אגף התנועה לבצע פעולות חקירה על מנת לאתר את המעורבים בסרטון ולהגיע לרוכב האופנוע.

במהלך השבוע שעבר כאמור אותר חשוד שככל הנראה רכב על האופנוע בזמן ביצוע העבירה, הנ"ל תושב רמת גן בן 27 נעצר בביתו ע"י בלשי היחידה המרכזית והועבר לחקירה, בסיום שוחרר בתנאים מגבילים ובכוונת המשטרה להגיש בימים הקרובים כתב אישום באמצעות מחלקת תביעות תעבורה.

אנו רואים בחומרה רבה את האירוע ואת סיכון משתמשי הדרך בפרט, נמשיך לפעול במהירות ובנחישות כפי שפעלנו באירוע זה במטרה לאתר פורעי חוק ולמצות עימם את הדין.