צילום: דוברות איחוד הצלה

נהג רכב מסחרי כבן 20 נפצע קשה במנהרה בכביש 471 מתחת לגשר בר אילן. הוא טופל על ידי כוחות הצלה והועבר לבית החולים בילינסון עם פגיעה רב מערכתית. בעקבות התאונה נוצרו פקקים כבדים על הכביש ובמבואותיו.

מדוברו מד"א נמסר: "בשעה 14:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על ת.ד בין רכב למשאית בכביש 471 מערב מתחת לגשר בר אילן. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל 2 פצועים, בהם צעיר בשנות ה 20 עם פגיעה רב מערכתית כשהוא לכוד בהכרה.

עדכון מד"א: "חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר 2 פצועים, בהם צעיר כבן 19 במצב קשה עם חבלת ראש ו- 1 קל".

צילום: רן מנוסיס, תיעוד מבצעי מד"א

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "פצוע בינוני עד קשה ופצוע קל טופלו ע"י חובשי איחוד הצלה סניף בקעת אונו כתוצאה מתאונה עם מעורבות משאית ורכב הסעות שאירעה בכביש 471 במנהרת מכבית".

משה סעדון, חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה וראש סניף איחוד הצלה באלעד, סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב הסעות ומשאית. יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לפצוע כבן 19 שחולץ מהרכב ע"י צוותי כיבוי. הפצוע שסובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים שיבא בתל השומר כשמצבו מוגדר קשה".