צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

כונני מד"א 'הצלה פתח תקוה' הוזעקו לכביש 5/מחלף ראש העין מזרח עקב דיווח על תאונה קשה בין משאית לרכב פרטי.

הכוננים יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו טיפול ראשוני לנהג הרכב כבן 60 שנלכד ברכבו, ולאחר שחולץ מהרכב על ידי לוחמי האש, הוא פונה במצב בינוני עד קשה, בהכרה עם פגיעה רב מערכתית לבית החולים בילינסון. נהג המשאית פונה במצב קל לבית החולים.

אלי לווינשטיין ושמוליק אייזן חובשים בכירים במד"א הצלה פתח תקווה' הוסיפו: "מעוצמת הפגיעה של המשאית ברכב , חלקו האחורי של הרכב נמעך והנהג נלכד בתוכו. הענקנו לנהג טיפול ראשוני יחד עם הפראמדיקים של מד"א עד לסיום פעולות חילוץ הנהג של צוותי הכיבוי, ולאחר מכן הוא פונה עם פגיעה רב מערכתית לבילינסון".

מדוברות מד"א ירקון נמסר: "בשעה 10:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על ת.ד בין רכב פרטי ומשאית בכביש 5 במחלף ראש העין מזרח לכיוון מחלף קסם. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון 2 פצועים, בהם נהג הרכב הפרטי גבר כבן 60 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון ונהג המשאית במצב קל".

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "פצוע בינוני טופל ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף ראש העין לאחר שחולץ ע"י צוותי כיבוי מרכבו שהיה מעורב בתאונה עם משאית בכביש 5 בסמוך למחלף ראש העין מזרח. הפצוע כבן 50 פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

מדוברות כבאות והצלה מחוז מרכז נמסר: "צוותי כיבוי וחילוץ  פועלים בתאונת דרכים בין משאית לרכב פרטי,לוחמי האש פועלים לחילוץ לכוד במצב קשה באמצעות ציוד חילוץ הידראולי".