צילום: אסף לוי

קבוצת העסקים החברתית "שכולו טוב",  בעלת המודל הייחודי, המשלב אנשים המתמודדים עם אתגריים נפשיים בקהילה ובשוק החופשי, פותחת בימים אלו דוכן מחודש בקניון סירקין בפתח תקוה.

הדוכן המחודש יפתח במקומו הקודם, בקומה הראשונה בקניון, תחת השם:  TNX – "פשוט להגיד תודה" ויציע מתנות ומארזי שי מיוחדים, דרך הבאת שי סנטימנטלי, בעבודת יד, עם ערך חברתי ובעלות של 10 ₪ עד 30 ₪ בלבד.

הדוכן המחודש תחת המיתוג TNX יכלול מגוון רחב של מתנות, כמו: מארזי שוקולד במגוון טעמים, עציצי בטון, נרות מעוצבים, מחברות ממותגות ועוד ועוד.

לדברי אילנית גריוביץ- ברגר, מנכ"לית קניון עופר סירקין פ"ת: "זוהי זכות עבורנו להשיק מחדש בקניון סירקין דוכן של "שכולו טוב". אנו תומכים במודל הייחודי פורץ הדרך של מיזם חברתי זה ומאמינים בשינוי משמעותי ביחס של החברה לבעלי מוגבלויות ואנשים המתמודדים עם אתגרים נפשיים. אני מאמינה כי קהל לקוחותינו ימשיך לרכוש את המוצרים המיוחדים המוצעים בדוכן.

חשוב להדגיש כי פדיונות הדוכן הם הגבוהים ביותר בקניון סירקין מתוך 55 נקודות מכירה הפזורות ברחבי הארץ וזוהי בהחלט גאווה גדולה שלנו. אנחנו נמשיך לתמוך ולסייע לעמותה בכל דרך שנוכל.