דוידאי ושונשיין. צילום: יח"צ מטה סיעת מחוברים

משבר בסיעת מחוברים: אורנה דוידאי בכר, מספר 2 של איתי שונשיין, החליטה להצטרף לקואליציה המתהווה של רמי גרינברג. היא תקבל על עצמה את תיק קידום הנשים, תיק הבריאות ותהיה אחראית על מתנ"ס יוספטל, השכונה שבה היא מתגוררת.

היום (שלישי) התברר כי דוידאי, סגנית ראש העירייה לשעבר שהתמודדה בסיעה של שונשיין שרץ לראשות העיר, החליטה להיכנס לקואליציה למרות שנכון לעכשיו מסתמן כי שונשיין עצמו יישב באופוזיציה. מטבע הדברים, הדבר יוצא מתיחות בין השניים. יצויין כי גם אורלי שטרית, מספר 3 בסיעת מחוברים, יצאה מאוכזבת מאוד מכך שלא נכנסה למועצה - שכן הסיעה קיבלה רק 2 מנדטים.

בהודעה שהוציאה לתקשורת מסרה דוידאי: "אני שמחה ומודה לראש העיר הנבחר רמי גרינברג על האמון שנתן בי לצרף אותי לקואליציה ולמנות אותי על הנושאים שכל כך חשובים לי. נשים - בקדנציה הקודמת עסקתי בנושא וחשוב לי מאוד להמשיך ולקדם נשים בעסקים במנהיגות חד הוריות ועוד. תחום הבריאות חשוב לי מאוד אני בעלת 3 תארים בתחום ועבדתי 28 שנים בשרותי בריאות כללית. יוספטל זו השכונה שלי בה אני מתגוררת ואני שמחה שאני יכולה לקדם את השכונה".

שונשיין מסר בתגובה: "אורנה אשת עשייה וחשוב שתהיה בתפקידים משמעותיים. אנחנו צפויים לשבת ולהחליט יחד באיזה קונסטלציה ניתן ונכון עבור כל אחד מאיתנו לפעול".