קן שיפר נווה דקלים הנוער העובד והלומד

מועצת העיר פתח תקוה אישרה תקציב של 1.15 מיליון שקלים עבור תמיכות בתנועות הנוער העירוניות.

בישיבת המועצה ה-12 שנערכה אמש אישרה מועצת העיר את הצעת ראש העיר רמי גרינברג להענקת תמיכות בעלות כוללת של למעלה משני מיליון וחצי שקלים.

בין היתר, אושרו תמיכות עבור תנועות הנוער, לקליטת ועלייה, אחזקת בתי כנסת, לנוער בסיירות, לעמותות עזר מציון ויד שרה, לעמותות המקדמות את אמני העיר, לעמותות העוסקות במניעת אלימות במשפחה, לעמותות צער בעלי חיים ועוד. זאת בנוסף למיליוני השקלים שהועברו עבור התמיכות לחינוך.

ראש העירייה רמי גרינברג ציין לאחר אישור התמיכות: "כפי שהציבור מבין, לא חסכנו מאף מגזר ואף סקטור, וכל תושב באשר הוא יזכה ליהנות מהעוגה. מדובר בתמיכות שתגענה ישירות לתושבי פתח תקוה היקרים. אנו שמים את התושב במרכז".

יצויין כי רק לאחרונה התבשרנו שקן חדש לתנועת הנוער העובד והלומד בפתח תקוה יוצא לדרך. קן החורשה יקום בחורשה של גיסין, פינת הרב מלכה, והוא ישמש את בני הנוער משכונות נווה גן ואם המושבות.

המועדון החדש צפוי להיות מוכן בעוד כשלושה חודשים, ובכך יצטרף לקו "שיפר", נווה דקלים, שחניכיו נכנסו בחודש שעבר למשכנם החדש ברח' דוראני שלום. זאת לאחר 3 שנים שהקן, המונה 120 חניכים מהשכונה, פעל בביה"ס שיפר.

בישיבת המועצה התקבלה גם הצעתו של ראש העירייה רמי גרינברג להקמת מגרש הוקי גלגיליות חדש בפארק יצחק אוחיון, הפארק הגדול. מדובר במגרש תיקני שעלות פיתוחו עומדת על מיליון שקלים ויהיה בגודל 25 על 50 מטר. ביצוע הפרוייקט יחל בחודש הקרוב ויושלם בתחילת שנת 2020.

בנוסף, הוחלט על הקמת מגרש טניס חדש בבית הספר הס. מגרש זה ייתן מענה לתושבי המרכז השקט של העיר.