רונאלדיניו. צילום: gettyimages

כוכב נבחרת ברזיל לשעבר, רונאלדיניו, יפתח בקרוב בית ספר לכדורגל לבנים ולבנות בפתח תקוה. כך התבשרו היום (רביעי) בעיריית פתח תקוה. בית הספר לכדורגל יהיה מיועד לבנים ובנות בגילאים 6-16.

בנוסף לכך, בעירייה מספרים כי בסוף החודש צפוי להיערך באצטדיון המושבה משחק ראווה עם כוכבי עבר של נבחרת ברזיל נגד נציגים של קבוצות מקומיות. עם זאת, אין לכך כרגע אישור מכל מקור אחר. 

בעירייה הודיעו כי בתום פגישה שנערכה היום במשרדי העירייה בין ראש העירייה רמי גרינברג לנציגי חברת ההפקות , סוכם על קיום המשחק אליו יגיעו גם ריבאלדו, רוברטו קרלוס, קאקה, אמרסון ועוד. הכוכבים יתמודדו נגד קבוצה שתורכב משחקנים מהקבוצות המקומיות.

תאריך מדוייק עדיין אין, אך בעירייה אומרים כי ההערכות מדברות כי המשחק יתקיים בין ה-31.3 ל-2.4 , אז תגיע לכאן המשלחת שתכלול את נשיא ברזיל ז'איר בולסונארו ואנשי עסקים.

מהעירייה נמסר: "בסוף החודש נשיא ברזיל ז'איר בולסונארו יגיע לפתח תקוה יחד עם שחקני עבר מנבחרת ברזיל ואנשי עסקים. במסגרת הביקור יתקיים גם משחק ראווה באצטדיון המושבה, של שחקני עבר מברזיל מול שחקני כדורגל מכל קבוצות העיר, בו ישחקו גם נשיא ברזיל וראש העירייה רמי גרינברג".

כאמור, עד כה אין אישור מכל מקור אחר לגבי קיום משחק הראווה בפתח תקוה וכך גם לגבי תאריך המשחק.