צילום: מתוך הרשת החברתית

הגיעו להרמת כוסית שארגנה עיריית פתח תקוה - ועברו על החוק:  בטקס הרמת כוסית לפסח שנערך השבוע באזור התעשייה סגולה בחסות העירייה, נצפו כלי רכב רבים חונים על מדרכות ובאיי תנועה ללא תגובה הולמת, ביניהם גם רכבי שיטור.

אל הטקס, שנערך ביום ראשון השבוע, הזמינה מינהלת אזור התעשייה אל משרדיה שברחוב אלכסנדר ינאי, את בכירי התעשיינים ואנשי עסקים רבים. לאירוע הגיעו גם בכירים בעירייה וראש העירייה בעצמו, רמי גרינברג, שנשא דברים. מי שחלף במקום באותם רגעים, ודאי הבחין בכלי רכב רבים שמעטרים את המדרכות ואיי התנועה, ביניהם גם רכבי שיטור עירוני, אך מקרה זה כאמור, לא זכה לתגובה מצד פקחי התנועה באזור.

צילום: מתוך הרשת החברתית

רק לפני מספר ימים דיווחנו על תושבים שהוזהרו לפני קבלת קנס על ידי העירייה מאחר ולא גזמו את העשבייה שבחצר ביתם, כשבמקביל העירייה עצמה הפסיקה את עבודות הגינון במוקדים רבים בעיר.

מלשכת דובר העירייה נמסר בתגובה: "אחת לשנה מקיימת מינהלת התעשייה וההייטק הרמת כוסית לרגל החג ומזמינה את כל בעלי העסקים. האירוע נמשך כחצי שעה בלבד ואנו מבקשים מראש מהמשתתפים לשמור על הסדר הציבורי. לצערנו ולמרות בקשותינו ישנם משתתפים שחונים במקומות אסורים. הדבר אינו תקין ולהבא נדגיש ביתר שאת למשתתפים לשמור על הסדרי התנועה".