צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

ממד"א ירקון נמסר: בשעה 23:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונה בין אופנוע לרכב בכביש 40 פינת רחוב הושע בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון גבר כבן 30 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית מורדם ומונשם.

חובש על אופנוע מד"א אלעזר אגסי ופאראמדיק מד"א אלעד פולק סיפרו:  "כשהגענו למקום, ראינו אופנוע על הכביש ובמרחק של כעשרה מטר בסמוך לרכב פרטי שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה, הוא סבל מפגיעה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו לבית חולים כשמצבו קשה ולא יציב."

מדוברות איחוד הצלה נמסר: אבי מרכוס פרמדיק ראשי באיחוד הצלה מסר: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים נתקלנו ברוכב האופנוע מוטל ללא הכרה כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בלינסון כשמצבו מוגדר קשה. מדובר בתאונה עם מעורבות אופנוע ורכב פרטי".

כונני מד"א - הצלה פתח תקווה הוזעקו לכביש 40 בסמוך למחלף שעריה, עקב דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב.

הכוננים יחד עם פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני לרוכב האופנוע כבן 25 , והוא פונה במצב קשה עם פגיעת ראש, כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים בילינסון.