מחאת ההורים בנוה תרצה | צילום: הילה אייזינגר

עשרות מפגינים, הורים, מובילי מחאה נגד התעללות בגיל הרך, קרובי משפחה ועוד הגיעו הערב (א') לכלא נווה תרצה - שם כלואה הגננת החשודה בהתעללות מראש העין כרמל מעודה. זאת כמחאה על הדיון שיתקיים מחר בבית המשפט העליון בירושלים, לבקשת עורך דינה של מעודה - אפרים דימרי, לשחררה למעצר בית.

ניקול דניאל חגבי, שבניה עברו התעללות בגן, הקריאה 18 סעיפי אישום ופירטה את כל המקרים הקשים בהם מואשמת מעודה - הטחות על המזרן, קשירת ידיים, האבסת אוכל, מכות, משיכת כיסא שגרם להפלת הילדים, העמדת ילדים עם פנים לקיר, השארת פעוטות ללא השגחה מחוץ לגן ועוד.

מחאת ההורים בנוה תרצה | צילום: הילה אייזינגר

ההורים קראו לאסירות שלא לשכוח מי יושבת איתן בכלא. ההורים דורשים מביהמ"ש להשאירה במעצר ולא להיענות לבקשת הסנגור. מחר יגיעו ההורים לביהמ"ש העליון בירושלים להשמיע את זעקתם והזעקה של ילדיהם.

יוסי חברה, אבא של לין, שעברה תחת ידיה של מעודה, אמר: "אנחנו כאן בנווה תרצה לדאוג שהמפלצת כרמל מעודה לא תשוחרר למעצר בית ולהקריא לאסירות את מלוא כתב האישום על כל 18 סעיפיו. אנחנו נמצאים מתחילת המאבק שלנו והמאבק שלנו הוא לא רק כרמל מעודה אלא בעיקר כרמל מעודה. היא תהיה תקדים במדינת ישראל. לכל המתעללות ולכל אלו שיעזו להרים יד על ילד קטן, שידעו שאנחנו נהיה אחריהם ונגיע לעשות צדק ולרדוף את כל המתעללות. אני קורא לביהמ"ש לא לשחרר את כרמל מעודה למעצר בית, היא צריכה להישאר עד סוף חייה מאחורי סורג ובריח".