אצטדיון המושבה. צילום: אורן אהרוני

גרסאות סותרות: עיריית פתח תקוה פרסמה השבוע שכוכבי העבר של נבחרת ברזיל יגיעו למשחק ראווה באצטדיון המושבה בפתח תקוה נגד נציגי קבוצות מקומיות בסוף החודש, אבל גורם הבקיא בנושא מכחיש בשלב זה את קיומו של המשחק.

כזכור, ביום רביעי מסרה העירייה כי "בסוף החודש נשיא ברזיל ז'איר בולסונארו יגיע לפתח תקוה יחד עם שחקני עבר מנבחרת ברזיל ואנשי עסקים. במסגרת הביקור יתקיים גם משחק ראווה באצטדיון המושבה, של שחקני עבר מברזיל מול שחקני כדורגל מכל קבוצות העיר, בו ישחקו גם נשיא ברזיל וראש העירייה רמי גרינברג". אגב, באותה הודעה נמסר כי רונאלדיניו יקים בית ספר כדורגל בעיר לגילאי 6 עד 16.

לטענת גורם הבקיא בנושא, הועלתה אפשרות לקיים פעילות כלשהי במסגרת ביקור המשלחת הברזילאית בסוף החודש, אך בשום שלב לא היה סיכום על קיום המשחק והגעת הכוכבים שהעירייה ציינה. עוד הוא הוסיף, כי לפי הידוע לו, אכן אמור להתקיים משחק בין כוכבי עבר של ברזיל וישראל, אך זה יקרה רק בעוד מספר חודשים וכנראה באצטדיון טדי בירושלים.  

רונאלדיניו. צילום: gettyimages

ניסינו לפזר את הערפל סביב המשחק המדובר כשפנינו לגורם באגף הספורט בעירייה, אך גם הוא לא יודע על קיומו.

מנהל איצטדיון המושבה, ראובן כץ, ציין כי ראש העירייה, רמי גרינברג, פנה אליו כדי לברר האם האצטדיון יהיה פנוי באותם תאריכים, אך גם לדבריו "הכל בגדר סימן שאלה כרגע".

מעיריית פתח תקוה נמסר בתגובה: "אין קשר לאירוע המרכזי בירושלים ואנו בשלבי תיאומים סופיים".