פניתם למוקד הטלפוני של תאגיד המים "מיתב" ושמעתם את ראש העירייה? זוהי לא טעות, ולא מדובר במתיחה.

במענה הקולי של מוקד תאגיד המים העירוני מיתב, נשמע ראש העירייה אומר: "שלום, כאן רמי גרינברג, ראש העיר ויו"ר דירקטוריון מיתב. הגעתם למוקד מיתב. אנו פועלים לשירותכם ולמענכם. תודה על הסבלנות". מדובר כאמור בצעד שהפתיע תושבים רבים, שכן מדובר בצעד לא שגרתי שמבוצע על ידי ראש עירייה.

לצד תושבים שרואים במעורבותו של ראש העירייה  כדבר מבורך, יש כאלו שלא ראו זאת בעין יפה.  גורם בעירייה אמר: "לרגע חשבתי שמדובר במתיחת פורים, התקשרתי למיתב ונדהמתי. אני שואל את עצמי האם זה אותו רמי גרינברג מהאופוזיציה שתקף את קודמו ללא הרף על כתיבת שמו בחלוקת מזון או ילקוטים? אני חושש שעוד מעט יורו לתלמידי העיר לפתוח את תפילת הבוקר ב:"מודה אני לפניך ראש העיר רמי גרינברג..".

מלשכת ראש העיר נמסר בתגובה: "נגמרו הימים שבהם ראש העירייה היה מסתתר בלשכה שלו ומקבל דיווחים מהשטח מראשי האגפים. ראש העירייה, רמי גרינברג, כחלק מתפיסתו לייעול השירות העירוני ולהנגשתו לכל תושב - מקפיד לעמוד תמיד בפרונט מול התושב, הן באמצעות הטלפון האישי שלו והן בפגישות אישיות שמקיים עד השעות הקטנות של הלילה. גם הקלטה זו נועדה לחזק בקרב תושבי העיר את תחושת הביטחון והאמון במערכת העירונית - מתוך ידיעה כי ראש העיר בקיא בנושאים המשמעותיים והשוליים כאחד".

תאגיד המים מיתב. צילום: מתן דויטש