המשטרה הגישה כתב אישום נגד גבר בן 37 מפתח תקוה, בטענה שתקף את הוריו עם תוף ואיים עליהם. בנוסף, איים על שוטר תוך איומים ברצח וקללות.

על פי כתב האישום, בתאריך 10.4.19 הגיע הנאשם לחנות של הוריו בעיר בשעה שהם נכחו בה. בין הנאשם להוריו התגלע ויכוח על רקע בקשת הנאשם כי יתנו לו כסף. באותן הנסיבות, הכה הנאשם באמצעות ידו בדלפק זכוכית שבחנות, בעט בפריטי סחורה שבמקום ואיים על הוריו: "אני אחתוך אתכם, אני אהרוג אתכם". בתגובה, ביקש אביו של הנאשם ממנו לצאת מהחנות. בהמשך לאמור, ביקש הנאשם מאמו את מפתחות הבית על מנת שיוכל להתרחץ וזו התלוותה אליו לבית.

בסמוך לאמור ובעת שהותם של האם והנאשם בבית, הוא גידף אותה, הכה אותה באמצעות ידו וכן באמצעות תוף אשר נטל מחדרו בידה הימנית של אמו. הוא הניף כסא לעברה ואיים עליה כי ישבור את הכסא על ראשה.

בהמשך לאמור, הגיע האבא לבית ובאותן הנסיבות איים עליו: אני אשבור לך את עמוד השדרה, אני אשלח קילרים קאפקאזים". מייד ובסמוף לאמור, נטל הנאשם מהמטבח מחבת והשליך אותה לעברו של המתלונן.

בהמשך למתואר לעיל, נעצר הנאשם על ידי המשטרה ביום 12.4.19. בעת שהותו של הנאשם בתא השהייה שבתחנת המשטרה בפתח תקוה, הוא גידף את אחד השוטרים ואיים עליו באמרו כי "כאשר אצא החוצה ואראה אותך ללא מדים אני ארצח כמו ישו".

מייד ובסמוך, כאשר נחקר על ידי שוטר בתחנה, הוא איים עליו "אני אדפוק לך פטיש על הראש...אני יהרוג אותך על השאלות שלך".