צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

גבר בשנות הארבעים לחייו נדקר הערב (חמישי) בפלג גופו העליון ונפצע קשה ברחוב עמוס בשכונת שערייה בפתח תקוה. הוא פונה במצב קשה מחוסר הכרה לבית החולים. המשטרה מסרה כי הרקע פלילי.

מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 21:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פצוע ברחוב עמוס בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בלינסון גבר כבן 40 במצב קשה עם פציעות חודרות בפלג גופו העליון".

צילום: דוברות איחוד הצלה פתח תקוה

מדוברות מד"א הצלה פתח תקוה נמסר: "הוזעקנו לרחוב עמוס בעקבות דיווח על אדם שנדקר. הכוננים יחד עם פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול ראשוני לגבר שנדקר בפלג גופו העליון , והוא פונה במצב קשה מחוסר הכרה לבית החולים".

שלומי אסקל וחנן הלל חובשים במד"א-הצלה פתח תקוה שטיפלו בפצוע: "על הכביש שכב גבר מחוסר הכרה עם מספר דקירות בפלג גופו העליון, הענקנו לו טיפול שכלל חבישות ועצירת דימומים, יחד עם צוות טיפול הנמרץ של מד"א, ולאחר מכן הוא פונה במצב קשה ולא יציב".

מדוברות איחוד הצלה פתח תקוה נמסר: "פצוע קשה מדקירה טופל ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה לאחר שנדקר ברחוב עמוס בפתח תקוה".

נריה חג'בי חובש באיחוד הצלה שהעניק לו טיפול רפואי ראשוני סיפר: "יחד עם חובשים נוספים שהיו בסמיכות למקום הענקנו טיפול רפואי ראשוני לפצוע כבן 45. לאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו מוגדר קשה".

מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל במשטרת ישראל דיווח על גבר פצוע דקירה ברח' עמוס בפ"ת. הפצוע כבן 40 פונה לקבלת טיפול רפואי לביה"ח בלינסון כשמצבו מוגדר קשה. הרקע-פלילי. שוטרים במקום והנסיבות נבדקות".