צילום: זאב סגל, דוברות מד"א

הערב (שני) בשעה 21:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על 2 הולכי רגל שנפגע מרכב ברחוב שחם בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בלינסון 2 פצועים, בהם גבר כבן 50 במצב קשה עם חבלת ראש ואישה כבת 40 במצב קל עם חבלות בגפיים.

רופא מד"א ד"ר רועי בבילה שטיפל בפצועים סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי את 2 הפצועים שוכבים על הכביש, הגבר היה בסמוך לרכב והאישה במרחק של מספר מטרים ממנו. ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות על מנת להעריך את מצבם הרפואי, הגבר שנפגע באורח קשה והיה מחוסר הכרה פונה במהירות תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים לבי"ח בלינסון כשהוא סובל מחבלה בראשו והאישה שנפגעה באורח קל והייתה בהכרה מלאה פונתה גם כן לבי"ח כשהיא סובלת מחבלות בגפיים. נהג הרכב שפגע גם ברכב חונה נבדק בשטח ולא נזקק לפינוי לבית חולים".

צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "גבר ואשה הולכי רגל נפגעו מרכב ברחוב שחם בפתח תקווה. חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה העניקו טיפול רפואי ראשוני".

ישראל סרצוק ונפתלי רובינשטיין, חובשים ביחידת האופנועים של מד"א - הצלה פתח תקוה, הוסיפו: "במרכז הכביש שכבו גבר ואישה עם חבלות ראש לאחר שנפגעו מהרכב, הענקנו להם טיפול ראשוני יחד עם צוותי אמבולנסים של מד"א והם פונו במהירות לבית החולים. נהג הרכב לא נזקק לפינוי".

צילום: דוברות איחוד הצלה פתח תקוה