הכביסה עלינו | צילום ארכיון: ירון ברנר

כמעט ואין אחד שלא מכיר את הפקודה הצה"לית המיתולוגית : "חייל, שפר הופעתך!". עיריית פתח תקוה החליטה להקל על חיילים וחיילות תושבי העיר את המלאכה, וכדי שיגיעו מדוגמים לבסיסם, היא החלה להעניק להם שירותי כביסה ללא עלות מדי שבוע.

לצורך ביצוע היוזמה, רתמה העירייה את מועדון "מכבי אלי עמישב" שאנשיו גילו עניין לסייע ולהקצות את מכונות הכביסה שנמצאות במועדון.

החיילים והחיילות מוזמנים להגיע מדי יום שישי בין השעות 10:00-12:00 למרכז הכנה לצה"ל פתח תקוה, מתחם הספורטק, יחד עם מדים והלבשה תחתונה עד 5 קילו (לא כולל מעילים ודובונים). נכון לעכשיו, הפרויקט הינו ארוך טווח ולא מתוכנן להיפסק בתקופה הקרובה ככל שתהיה לכך דרישה.

מלשכת דובר העירייה נמסר כי: "עיריית פתח תקוה גאה בבניה ובנותיה - החיילים, אשר נותנים את מיטב שנותם למען המדינה והמולדת. כחלק ממדיניותו של ראש העיר רמי גרינברג - אשר עם כניסתו לתפקיד שם דגש על רווחת הצעירים בכלל ורווחת החיילים בפרט, פועלת העירייה לטובת אוכלוסיית המשרתים והמשרתות ככל הניתן והאפשר.

מיזם שירותי הכביסה חינם זה המעט שאנו יכולים לעשות למענם, כדי שאלו ינצלו את חופשת סוף השבוע עד תום עם מינימום טרדות מיותרות. הגיוס לצה"ל הוא ערך עליון ואנו מאחלים לכל מתגייסי ומתגייסות אוגוסט - ספטמבר, הצלחה רבה במסלולם הצבאי."