היום (ד') נבחרה מנהלת לתיכון שש שנתי 'יצחק שמיר' בפתח תקוה - רחל בראל, אשר שימשה עד לאחרונה כסגנית השש שנתי  וכמנהלת חטיבת 'יצחק שמיר'. רחל נבחרה בפה אחד על ידי ועדת המכרזים.

בראל | צילום פרטי

זאת השנה ה-27 של בראל במערכת החינוך, מתוכם 20 שנה כמורה ורכזת בתיכון אחד העם, חמש שנים כסגנית מנהלת האגף לחינוך על יסודי (סגנית של רויטל שפירא) ושנתיים כאמור כמנהלת חטיבת יצחק שמיר וסגנית מנהלת השש שנתי. כעת רחל תנהל את שש שנתי יצחק שמיר.

ראש העיר רמי גרינברג "רחל בראל מלווה את התיכון מראשית דרכו. היא צמחה במערכת החינוך בעיר, ואף שימשה כסגנית מנהלת אגף החינוך העל יסודי ומנהלת חטיבת יצחק שמיר. אין לי ספק כי היא תצעיד את בית הספר לחדשנות ולמידה מתקדמת, תוך הקשבה ושיח עם הצוות, ההורים והתלמידים. אנו מאחלים לה הצלחה רבה בתפקידה המאתגר".

מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ: "אני מברך את רחל לרגל בחירתה למנהלת שש שנתי יצחק שמיר ואין לי ספק כי היא תוביל את בית הספר להצלחה ושגשוג. נמשיך להצמיח עתודה ניהולית מתוך המערכת העירונית ולטפח את מערכת החינוך המצוינת שלנו".

בראל: "אני שמחה ומודה על האמון שניתן בי להוביל את שש שנתי יצחק שמיר. יחד עם הצוות החינוכי וקהילת הורי בית הספר נקדם את תלמידנו להצלחות".