תושבים משכונת נוה גן בפתח תקוה טוענים: שטח פתוח שהיה מיועד להיות חלק מהפארק המתוכנן הפך בשבועות האחרונים למחסן לכלי עבודה ובניין. לטענתם, כלי הרכב שיוצאים ממנו עובדים בכלל באזורים אחרים.

התושבים שמשוועים להקמת הפארק, גילו להפתעתם כי השטח הפתוח שבין אסירי ציון 11-15, הפך כאמור למחסן מאולתר לכלי עבודה ואף למגורים של אחד העובדים כשבמקום נמצאו דוד שמש וצלחת לווין.

צילום: באדיבות תושבים

הדבר היה מתקבל על הדעת מבחינתם, אילו היו נעשות עבודות במקום לצורך הקמת הפארק. לטענתם הטרקטורים שחונים במקום יוצאים מדי בוקר לעבודה בנקודות שונות ברחבי העיר ולא לצורך שאליו יועד השטח. חלק מהתושבים אף מתלוננים על כך שבמקום מסתובבות משאיות עם מיכלי דלק שמהוות סכנה לבטיחותם.

"לצערי התרגלנו לראות את השטח הענק הזה לא מפותח. במקום פארק ירוק, שבילי הליכה ומתקני כושר יש פה ערימות חול", אומר בכעס אחד התושבים. "אבל מה שקורה עכשיו זה שיא השיאים - פתחו לנו מחסן מתחת לבית. לאורך כל שעות היום יוצאים ונכנסים כלי עבודה כבדים שעובדים במקומות אחרים,ואם זה לא מספיק, גרים שם טיפוסים שאין לי מושג מה הרקע שלהם".

צילום: באדיבות תושבים

תגובת החברה לפיתוח פתח תקוה: "הנושא נבדק.  אכן מדובר על שטח ההתארגנות של הקבלן האמור לחדש עבודתו ממש בקרוב בשצ"פ נוה גן. סמנכ"ל ההנדסה בחברה ביקר במקום, המקום סגור ומגודר כנדרש ומי שנצפה שם זה שומר המשגיח על המקום ועל הציוד".