גיסין סנטר | צילום: אלכס לובמילוב

מרכז הבילוי החדש של אם המושבות יוצא לדרך: בימים אלה החלה ההקמה של מתחם "GISS-IN" על קרקע שהיתה שייכת ל"בוסתן", אגודה שיתופית ששימשה בעבר כבית אריזה של הפרדסים במושבה.

הקרקע נרכשה בשנת 2018 בעלות של 40 מיליון שקלים ע"י חברת "גיסין סנטר", שבה שותפים בין השאר: חברת עומר הנדסה וחברת רושו הנדסה ויזמות שבבעלות צביקה ועינת רושו.

מתחם GISS-IN (גיסין סנטר) ממוקם על ציר התנועה אבשלום גיסין פינת רחוב פינסקר בשכונת אם המושבות בפתח תקוה ועל הציר המחבר בין א.ת. סגולה וקריית אריה. המתחם יכלול כ-5,000 מ"ר שטחי מסחר וכ- 100 מקומות חנייה לבאי המרכז המוקם בעלות הנאמדת ב כ- 60 מיליון שקלים, בתכנון האדריכל אורן ברודנר שותף במשרד בא.א.פיראון.

המרכז, אשר עתיד לפתוח שעריו גם בסופי שבוע, יכלול תמהיל עסקים של חדר כושר ענק, מסעדות, רשתות מובילות בתחום המזון המהיר כגון 'עד העצם', 'קרייזי מיט' ו'בית הפנקייק'. בר שכונתי, קצבייה, מעדנייה, מספרה, מכון יופי ועוד.

מחירי השכירות במרכז יעמדו בממוצע על כ-200 שקלים למ"ר לא כולל דמי ניהול. צפי לסיום העבודות ופתיחת המרכז: ספטמבר 2020.

צביקה רושו, מנכ"ל חברת רושו הנדסה ויזמות: "מרכז GISS-IN החדש יספק לתושבי השכונה מקום לבילוי משפחתי, קניות, בילוי בשעות הערב במרחק הליכה מהבית בלי לצאת מהשכונה. המרכז ישלב שימושים נוספים החסרים בשכונה כמו מכון כושר, מכוני יופי, מספרות וחנויות ייחודיות".