עומר אדם. צילום: אבי רוקח

העימות ברשת יגיע לבית המשפט: תושבת האזור לא אהבה ביקורת שקראה על הזמר עומר אדם והחליטה להגיב בחריפות כנגד כותבת המאמר. כעת היא נתבעת על ידי הכותבת בגין הוצאת דיבה ולשון הרע.

הזמר עומר אדם נחשב אולי לזמר המצליח ביותר בישראל כיום, ממלא הופעות ושובר שיאים במוסיקה הישראלית. למרות זאת, גם כשהוא אינו קשור באופן ישיר לאירועים הוא מצליח לעורר סערה כפי שחווה על בשרה תושבת האזור. המקרה המדובר החל לפני מספר חודשים כאשר הזמר תועד בפגישה עם הרב אליעזר ברלנד שהורשע בעבירות מין ונחשב לדמות שנוייה במחלוקת. בעקבות פגישה זו כתבה בלוגרית באחד מאתרי האינטרנט ביקורת על המפגש וציינה שהיה ראוי שלא יתועד ויקבל לגיטימציה.

זמן לא רב לאחר מכן נחשפה הכותבת לשטף של ביקורות מצידה של בלוגרית אחרת ש"שטפה" אותה באמירות שונות, עליהן בחרנו שלא לחזור בכתבה זו.

אותה מבקרת גם פנתה לבעלת האתר שבו התפרסמה הידיעה וביקשה להדיח אותה מכתיבה נוספת באתר. בשלב זה פנתה בעלת המאמר על כותבת הביקורת וביקשה ממנה להסיר את הדברים, להתנצל ואף לקבוע פיצוי כספי על הפגיעה בה. למרות זאת, כך היא טוענת, לא התקבלה התייחסות לבקשה.

בשל הטענה לפגיעה בה וההתעלמות של כותבת הביקורת, החליטה כותבת הטור נגד עומר אדם לא לוותר ולאחרונה הגישה תביעת לשון הרע בסך של 75 אלף שקלים.