צילום: גלעד דור

משטרת ישראל הגישה בשבוע שעבר כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקוה נגד תושבת הדרום (40) בגין איומים. זאת לאחר שהשתוללה במרפאת שיניים בשכונת כפר גנים בפתח תקוה, לאחר שלא קיבלה תור כבקשתה עבור בתה הקטינה.

על פי כתב האישום, בחודש נובמבר 2017, הגיעה האישה יחד עם בתה בת ה-7, לצורך קבלת טיפול שיניים במרפאת "כללית סמייל". העניין הסתבך כאשר נדרשה על ידי רופאת השיניים לקבוע תור נוסף לכמה ימים מאוחר יותר.

בכתב האישום נטען כי אחראית המשמרת במרפאה ניסתה למצוא עבורה פתרון במציאת תור, על אף הקושי שבדבר והודיעה לה כי תכניס אותה ביום המיוחל בין התורים, אך הסבירה כי הדבר כרוך בהמתנה.

דבריה של אחראית המשמרת לא מצאו חן בעיניי האישה ומשלא קיבלה את התור כרצונה, החלה להשתולל, תוך שהיא צועקת בקולי קולות ומגדפת את אותה אחראית משמרת באומרה: "מגיע לך לאבד איזה משהו חשוב לך, שתביני".

בכתב האישום נטען עוד כי משהבחינה האישה כי צעקותיה הרמות לא מספקות לה את מבוקשה, החליטה לעלות מדרגה והפילה את הציוד שהיה על שולחנה של אחראית המשמרת לרצפה והמשיכה לצעוק על נותנת השירות. בהמשך אף איימה כי תחכה לה מחוץ למרפאה בלילה ליד הרכב, וכן כי בכוונתה להשיג את כתובתה.

בסיכום כתב האישום נכתב כי האישה המשיכה להשתלח באחראית המשמרת דקות ארוכות, תוך איומים בפגיעה בגופה. בין הדברים שאמרה האישה: "מעצבים עוד שניה אני שוברת לה את כל העצמות בפה" וגם "שאלוהים ייקח לך ילדים בצרורות על הדמעות של הבת שלי" ועוד.

ממרפאת כללית סמייל נמסר בתגובה: "בעקבות האירוע המדובר הוגשה תלונה במשטרה כנדרש ומאז הנושא בטיפולה. אנו מגנים כל גילוי אלימות כלפי צוותים שעוסקים במתן שירות רפואי".