(צילום: מתוך הרשת החברתית)

אלפים מתושבי העיר הגיעו אמש (מוצ"ש) לכנס הניצחון הגדול שערך רמי גרינברג באולם 58 (רויאל גארדן), ראש העירייה הנבחר של פתח תקוה.

אל האירוע הגיעו בין השאר גם שר התחבורה ישראל כץ ושר האנרגיה יובל שטייניץ. במהלך הכנס הבטיחו שני השרים לסייע לעיר פתח תקוה בראשותו של גרינברג ככל האפשר.

כשגרינברג עלה לבמה נרשמה התלהבות שיא והקהל יצא מגדרו ועמד על הרגליים. "היינו אמורים להיכנס לתפקיד ב-20 בנובמבר, אבל לא יכולתי להשאיר ואקום אפילו לשעה אחת", אמר גרינברג. "עוד לפני שנספרו שנספרו קולות החיילים פתחנו את הדלתות, הורדנו את השומרים, היינו קשובים לתושבים".

כנס הניצחון של גרינברג. צילומים: מתוך הרשת החברתית

גרינברג הוסיף: "אנחנו כאן רק בשבילכם. התושבים זה הלקוחות שלנו, התושבים זה השותפים שלנו. כל מה שהמערכת העירונית עושה זה רק למענכם ובשבילכם וככה נפעל. בתקציב 2019 נשנה את סדרי העדיפויות ומרבית הכסף יוקדש לטובת השירותים החיוניים לתושבים ולא לבזבוזים הפוליטיים במערכת. יותר לחינוך, יותר לתשתיות, יותר לתחבורה, יותר לנוער, יותר לספורט, יותר לגמלאים, יותר לבטחון. יותר לכל הדברים שחשובים לתושבים. נגמר העידן שבו התושבים שירתו את העירייה. מתחיל עידן שבו העירייה משרתת את התושבים".

במהלך הנאום הקהל קטע את דבריו של רמי פעם אחר פעם עם קריאות נלהבות "רמי, רמי, רמי".

בהמשך הנאום הבטיח גרינברג לקבוע בתוך שנה מועד לבחירות לוועדי שכונות. "נגמר הניתוק מהתושבים. התושבים ישפיעו על העתיד שלהם. הם יהיו שותפים מלאים שלנו".

אל האירוע החגיגי הגיעו גם הוריו של גרינברג, שהגשימו חלום וראו את בנם הופך להיות ראש העירייה החדש של פתח תקוה.