ינואר 2018

יבגניה מפתח תקוה נתקפה צירים כואבים, נתנאל יילד אותה בבית

נתנאל אנגל עם התינוקת. צילום: דוברות מד"א

החובש נתנאל אנגל הגיע לביתה של יבגניה וירובלסקי וחשב שהוא רק צריך לפנות אותה לבית החולים. אבל אז הבין שהיא כבר נמצאת באמצע הלידה ויילד אותה בעצמו. "התינוקת נולדה יפהפייה ואפילו בכתה".

פברואר 2018

יצאנו לחנויות: איזה תחפושות הכי פופולאריות השנה בפתח תקוה?

חג פורים מתקרב והחלטנו לצאת אל שלוש חנויות מרכזיות בפתח תקוה שמוכרות תחפושות: "הבזאר הפרסי" הוותיק ברחוב חובבי ציון, "כפר השעשועים" בסגולה ו"היפר ווליו". אז איזה תחפושות הכי נמכרות?

מרץ 2018

60 שנה בפתח תקוה: יצאנו לראות איך מכינים מנה בפלאפל מרדכי 


כבר למעלה משישים שנה פועל ברחוב חיים עוזר פלאפל מרדכי, עסק משפחתי שאין פתח תקוואי אחד שלא מכיר. יצאנו אל המקום כדי להבין את סוד הקסם וגם כדי לדעת איך מומלץ להרכיב בפיתה אחת את המנה הכי טעימה.

אפריל 2018

צפו: שני עקרבים נמצאו בגן ילדים בשכונת אם המושבות

תוך מספר שעות התגלו שני עקרבים בגן אלכסנדר בשכונת אם המושבות החדשה בפתח תקוה. "בעירייה אמרו שאין מה לעשות חוץ מבדיקת האיטום סביב החצר". העירייה: בוצע שוב איטום.

מאי 2018

תיעוד מטריד: ילדים מתפרעים על יריעות צל בגן שעשועים בשכונת נווה גן

סרטון שעלה ברשת החברתית מציג ילדים שמשתוללים על יריעות צל בגן שעשועים בשכונת נווה גן. "ההורים חייבים למנוע את זה - עלול להתרחש כאן אסון כבד". העירייה: השיטור הקהילתי נשלח למקום ויפקח באופן שוטף.

יוני 2018

תיעוד וידאו: אזרח מולדובי הותקף למוות במכות אגרוף בפתח תקוה

משטרת ישראל פענחה את אירוע גרימת מותו של אלכסיי גונטה, בן 43 ממולדובה, במכות אגרוף בפתח תקוה. הסיבה לתקיפה: כינוי הגנאי ברוסית לאוקראינים "חוחול". הפרקליטות הגישה כתב אישום ותיעוד וידאו מציג את האירוע.

יולי 2018

השדכן של פתח תקוה: ישי חלילי חיתן עשרות זוגות וידו עוד נטויה

ישי חלילי. השדכן של פתח תקוה