זירת האירוע. צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

המשטרה הגישה בשבוע שעבר כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקוה נגד צעיר תושב העיר (21) וחבר בן גילו, בטענה שדקרו ופצעו את בן הזוג של אם הצעיר באמצעות מברג. האירוע האלים התרחש ב-6.3.19 במתחם יכין סנטר בעיר.

על פי כתב האישום, אימו של הצעיר ניהלה מערכת יחסים זוגית עם אדם אחר והיתה נשואה לו במשך עשרים שנה, אדם אשר שימש לצעיר כאב מאמץ במשך התקופה בה התגורר אצל אימו. כשנה לפני המתואר בכתב האישום האם ובן הזוג התגרשו והיא החלה לקיים קשר זוגי עם אחר, אשר במקביל הפסיק קשר זוגי בן תשע שנים.

לאחר תקופה של שלושה חודשים בנפרד, חזרו האם והגרוש לנהל מערכת יחסים שהסתיימה בשנית ובאופן סופי, כחודש לפני האירועים. במהלך חודש פברואר חידשו האם והחבר החדש את מערכת היחסים ביניהם, בעוד הגרוש והפרודה נהגו לקיים קשר טלפוני שטיבו אינו ידוע.

בהמשך כתב האישום נטען כי בתחילת חודש מרץ 2019, סמוך לשעה 17:00, הגיעו שני הצעירים למקום עבודתו של הגרוש ברחוב ארלוזרוב ולקחו ממנו את האופנוע שבבעלותו. שעה שהאם ובן זוגה החדש נפגשו במתחם יכין סנטר. באותן הנסיבות, הגיעו שני הצעירים רכובים על האופנוע וכאשר התקרבו לנקודת המפגש, ירדו ממנו והתקדמו לעבר הרכב בו ישבו האם ובן זוגה, כשקסדות מכסות את פניהם.

בסיכום כתב האישום נטען בנוסף כי אחד מהצעירים, נצמד לדלת הנהג, המקום בו ישב בן זוגה של האם, פתח אותה והתיז על פניו חומר כלשהו. בהמשך דקר אותו באמצעות מברג באזור שבין החזה לבטן, דבר שגרם לו לחתך שטחי בגודל 0.5 ס"מ.