צילום המחשה: shutterstock

המשטרה הגישה לאחרונה כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקוה נגד תושב העיר (38) בגין שני מקרי אלימות קשים שאירעו באותו בית בהפרש של מספר חודשים.

על פי הטענות שמופיעות בכתב האישום, הוא תקף את אשתו ואיים עליה בעודו תחת השפעת אלכוהול. בהמשך נתפס כשברשותו שמונה סכיני הטלה, שוקר חשמלי ואלה מתקפלת ובנוסף דקר בסכין אדם נוסף מאחר שסבר כי הוא מקיים קשר עם אשתו.

לפי כתב האישום האיש התגורר עם אשתו ושתי בנותיהם בדירה במרכז העיר. בתאריך 9.4.19, סביב השעה 16:00, הגיע האיש לביתו כשהוא מצוי תחת השפעת אלכוהול. תחילה החל לקלל את אשתו, בהמשך איים על חייה ובפגיעה בגופה ולאחר מכן אחז בשערות ראשה וגרר אותה לחדר השינה תוך שהוא מכה בעורפה. באותן הנסיבות הצליחה האישה להשתחרר מלפיתתו ולהזעיק את המשטרה, אך זה נמלט מהמקום.

בהמשך כתב האישום נטען כי זמן קצר לאחר מכן, המשטרה תפסה את הבעל ברחוב הסמוך כאשר ברשותו תיק אותו נשא על גופו ובו: שמונה סכיני הטלה, שוקר חשמלי ואלה מתקפלת מבלי שהוכיח כי החזיקם למטרה כשרה. 

מקרה האלימות הראשון אירע בחודש ינואר השנה באותו הבית, לאחר שהאיש חשד כי אשתו ומכר שהכניס להתגורר בביתו מנהלים קשר זוגי. לפי כתב האישום, באותן הנסיבות נכנס האיש לחדר בו ישן המכר כשהוא אוחז בידיו שני סכינים והחל לדקור אותו בזרועו. כתוצאה מכך, חדרה הסכין את הזרוע ויצא מצידה השני ואף חדרה לחזהו. הדבר גרם למי שהוא חשד בו כמאהב פצע כניסה ויציאה באורך של כשני ס"מ וכן פצע כניסה נוסף בחזה, אשר בעקבותיהם נזקק המכר לטיפול רפואי שכלל תפירת החתכים.