צילום: דוברות איחוד הצלה פתח תקוה

אישה כבת 35 נפלה הבוקר מהקומה השלישית של בניין מגורים ברחוב ויצמן בפתח תקוה, לאחר שעלתה על סולם. היא נפגעה באורח בינוני וכוחות הצלה טיפלו בה ופינו אותה לבית החולים. 

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "פצועה בינוני טופלה ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה לאחר שנפלה ממרפסת לחצר המבנה ברחוב ויצמן בפתח תקוה".

אלן מלכה חובש באיחוד הצלה סיפר: "לדברי השכנים הגברת עלתה על הסולם במרפסת ביתה וצנחה לחצר בניין המגורים. הענקנו לה סיוע רפואי ראשוני בזירת האירוע ולאחר מכן היא פונתה להמשך קבלת טיפול רפואי בחדר הטראומה בבית החולים בלינסון".

מדוברות הצלה פתח תקוה נמסר: "מתנדבי מד"א - 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לרחוב ויצמן עקב דיווח על אישה שנפלה מגובה בבניין מגורים.

פראמדיק וחובשים מיחידת האופנועים של מד"א - הצלה פתח תקווה העניקו טיפול רפואי ראשוני לאישה כבת 35 שנפלה ממרפסת בקומה השלישית, והיא פונתה ע"י צוות מד"א לבית החולים בילינסון במצב בינוני,בהכרה עם חבלות בגפיים ובגב".

פראמדיק אריאל יוסף והחובש יוסי פרנקל מיחידת האופנועים של מד"א - הצלה פתח תקוה הוסיפו: "על פי מה שהפצועה סיפרה לנו, היא עמדה על סולם במרפסת בקומה ה-3 כשלפתע מעדה ונפלה לחצר הבניין, היא הייתה בהכרה וכאובה. הענקנו לה טיפול ראשוני שכלל קיבועים והיא פונתה במהירות לבית החולים בילינסון".