פרויקט ההרחבה של בית הספר עמיטל ייצא לפועל: אתמול (א') קיימו ראש העירייה רמי גרינברג ונציגי הנהגת ההורים בבית הספר פגישה ובה הושגו הבנות שבגינן הסירו ההורים את התנגדותם לקידום הפרויקט, זאת בעקבות הפיצוץ בין הצדדים בשבוע שעבר.

בית הספר עמיטל. צילום: פרטי

בעקבות ההסכמות החדשות, תחל בימים הקרובים בנייה של שתי קומות בנות 600 מ"ר כל אחת על עמודים בבית הספר. בקומות אלו ייבנו 6 כיתות ו-4 חדרי ספח, בהתאם לאישור משרד החינוך, שישמשו את בית הספר.

כמו כן, הוסכם על בחינת חלופות שונות לצמצום שטח הגידור מתוך חצר בית הספר והקטנת השטח הנדרש לצורך הבנייה, לרבות הוספת שטחים חלופיים לחצר בית הספר באופן שישמור על שטח החצר הקיימת כיום, ערב הבניה.

בנוסף, הבטיח ראש העירייה גרינברג כי יעמיד לרשות בית הספר את כל הנדרש לצורך הבטחת שלומם וביטחונם של התלמידים בזמן הבניה.

גרינברג וההורים. צילום: דוברות העירייה

בנוגע לסניף תנועת הנוער "עזרא", עדכן גרינברג את ההורים כי ייבחנו חלופות אחרות להקמת הסניף בשכונה, וככל שתימצא חלופה אלטרנטיבית טובה ונכונה יותר תפעל העירייה ליישומה. כמו כן, גודל החצר כיום לא יקטן לאחר הבנייה בכל קונסטלציה שלא תהיה.

ראש העירייה, רמי גרינברג: "אני שמח שההורים שהגיעו היום, הסכימו לשמוע ולהקשיב ועל ידי שיח מכבד הגענו להבנות שטובות לכל הצדדים. נמשיך לקדם את הפרויקט לטובת התושבים וילדיהם, תוך פגיעה מינימלית בשגרת חייהם".

עו"ד מוטי לוין מהנהגת ההורים: "אנו מודים לראש העיר על דאגתו לאלף תלמידי עמיטל ומקווים להמשך שיתוף פעולה למענם. אני מבקש להודות לגילה בן נאים על כך שיזמה את הפגישה וסייעה להגיע להבנות, יחד עם איציק דעי".