צילום: נדב גולדשטיין, TPS. מתוך ynet

הרב אחיעד אטינגר, שנפצע אנוש בפיגוע סמוך לאריאל, הוא בנם של כרמית ויורם אטינגר, תושבי שכונת כפר גנים. זוהי אינה הטרגדיה הראשונה שפוקדת את בני הזוג אטינגר, שכן חתנם איתמר טויטו נהרג בפיגוע ביישוב איתמר שבשומרון בשנת 2002. בפיגוע היום נרצח חייל צה"ל גל קיידאן ז"ל

אחיעד, תושב עלי, שלו 12 ילדים, הוא בוגר ישיבת בני עקיבא בנחלים. אביו, יורם, הפך עם השנים להיות המורה לספורט המיתולוגי של הישיבה, כשהוא מלמד בה מעל 45 שנה ואף נבחר ל'מורה לחיים' של השר אורי אורבך. אימו כרמית, אשת חינוך אף היא, שימשה כמורה בבית הספר 'יבנה' בעיר.

סמ"ר גל קיידאן ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

"יורם מוערך מאוד וגם מתנדב במד"א שנים. הוא אדם ריאלי עם רגליים על הקרקע והבנו ממנו שהמצב לא טוב וקריטי מאוד", אומר בכאב גורם בישיבת בני עקיבא בנחלים. "כולנו תפילות שנתבשר על שיפור במצבו ושיתעורר במהרה".  גורם אחר בישיבה הוסיף "כואב הלב, יורם הוא דמות נערצת לעילא ולעילא. חינך כאן דורות רבים ורבים מהבוגרים ששומעים על הישיבה נזכרים בו ישר".

אחיעד נמצא כעת בטיפול נמרץ ועדיין נשקפת סכנה לחייו.

"אחיעד אדם מיוחד במינו", מספר הרב לורנץ, ראש ישיבת בני עקיבא בנחלים. "צנוע, רב כשרונות ודואג לחברה. הוא שימש כראש הישיבה בדרום תל אביב, כדי לחזק את התושבים שם שמרגישים במצוקה.  לאביו, יורם, שמלמד אצלנו שנים רבות אני לא מאפשר לצאת לפנסיה . הוא הרבה מעבר למורה לספורט, בטח כשרואים את הישגיו המרשימים. רק בשבוע שעבר הוא אירגן מירוץ לזכרו של דניאל גומז שנהרג במלחמת לבנון השנייה. כל הישיבה התאספה כדי לומר פרקי תהילים לרפואת אחיעד ואנחנו מתפללים לשלומו".

עדכון מבילינסון מתאריך 18.3.19 בשעה 6:00 - שני הפצועים מטופלים ביחידה לטיפול נמרץ בבילינסון. אחד במצב אנוש ונשקפת סכנה לחייו , הפצוע השני במצב קשה מאוד מורדם ומונשם לאחר שעבר אתמול ניתוח. עדיין נשקפת סכנה לחייו.

בסביבות השעה 10:00 עודכן כי הרב אטינגר נפטר מפצעיו