אורי אהד ואיציק ישראל. צילום: גדי אהד

אורי אהד הוא אחד הפוליטיקאים המבוקשים בימים אלה בפתח תקוה. הסיבה: הוא ואיציק ישראל, חברי סיעת "הביצועיסטים" שמתמודדת למועצת העיר, לא הכריזו במי הם תומכים לראשות העירייה.

הבוקר (ראשון) נפוצו שמועות כאילו סיעתו של אהד אמורה להכריז על תמיכה באחד המועמדים הבולטים לראשות העירייה. אלא, שלטענתו של אהד הוא אמנם נפגש עם רוב המועמדים אך לכולם נתן תשובה זהה: לא נצהיר ולא נתמוך באופן פומבי באף מועמד לראשות העירייה.

יצויין כי גורמים עימם שוחחנו טענו כי התנהל משא ומתן מתקדם בין אהד לבין אחד המועמדים, אך בסופו של דבר בסיעה של אהד הוחלט שלא להכריז על מועמד מועדף.

"מראש התחייבנו לבוחרינו שלא להמליץ על אף מועמד לראשות העיר אלא להתרכז אך ורק באינטרסים של התושבים ולא ברקיחת דילים פוליטיים, כיבודים וג'ובים על חשבון הציבור", כתב אהד בפוסט שפרסם בעקבות השמועות. "אנו יושבים עם כולם, דנים בתכניות העבודה שלנו ובאג'נדה המסודרת והברורה שלנו".

הפוסט של אורי אהד. צילום: מתוך הפייסבוק

אהד מוסיף: "היו מועמדים שאיימו עלינו שיושיבו אותנו באופוזיציה, אם לא נודיע כעת על תמיכה בהם. לא נדון אותם כעת. אנו מבינים את הלחץ הקיים בשלב זה של הבחירות...עם האמון שנקבל מן הציבור ניגש בלב נקי למו"מ לאחר הבחירות, מתוך מגמה להגשים את תכנית העבודה עליה ביקשנו את אמונכם".

ממטה ברוורמן נמסר בתגובה: "במהלך השבוע האחרון פרסם אחד המועמדים הודעות כוזבות בדבר תמיכה שהוא מקבל לכאורה ממפלגות שונות, כמו זו האחרונה שהביאה את אורי אוהד לפרסם הכחשה גורפת. כך או כך, מערכת היחסים בין אורי אוהד וראש העיר מר איציק ברוורמן מצוינים וימשיכו להתנהל על מי מנוחות גם לאחר הבחירות".

ממטה גרינברג ביקשו שלא להגיב.