אדי קואז, רועי פן וברוורמן בקמפיין הבחירות. צילום: באדיבות מטה ברוורמן

אדי קואז ורועי פן, מספרי 2 ו-3 ברשימת אכפ"ת של איציק ברוורמן, מצטרפים לקואליציה המתהווה של רמי גרינברג ויקבלו תיקים.

פן יהיה אחראי על נושא המיחשוב וכן דירקטור בחברה לפיתוח פתח תקוה, אשר מבצעת עבודות רבות בשכונתו נווה גן. קואז ככל הנראה יקבל אחריות על רישוי עסקים וגן החי, ה"בייבי" שלו בשנים האחרונות.

ברשת החברתית נשמעה ביקורת על השניים, שכביכול "נוטשים" את ברוורמן לטובת גרינברג. עם זאת, יש לציין כי קיימת אפשרות שברוורמן יפרוש מהחיים הפוליטיים ובמקומו תיכנס למועצה מספר 4 ברשימת אכפ"ת, שרון רפפורט סיידה.

"מתוך מטרה להמשיך לפעול למען העיר ושכונת נוה גן גם בשנים הקרובות בהתנדבות מלאה - ועל מנת לייצג את האינטרסים של כל אלה אשר נתנו לי את קולם לפני שבוע - הצטרפתי לקואליציה בראשותו של ראש העיר החדש רמי גרינברג, בתיווכו של חבר המועצה אדי קואז", אומר פן.  "אני מודה לראש העיר על האמון, עומד לרשותו ומאמין שנשתף פעולה באופן פורה למען הציבור".

לאחר הצטרפותם של קואז ופן, גרינברג למעשה הצליח להרכיב קואליציה שתהווה רוב במועצת העיר. אתמול פרסמנו על הצטרפותה של אורנה דוידאי בכר (מנדט אחד ) מרשימת מחוברים לקואליציה. גם סיעת ש"ס תיכנס (4 מנדטים) ויש עתיד (4 מנדטים). אם נכלול גם את רשימת התחדשות של גרינברג (5 מנדטים) בסך הכל כרגע יש 16 חברי מועצה בקואליציה והמשא ומתן עם רשימות נוספות עוד צפוי להימשך.