נתחיל מהקל אל הכבד: לגבי האחרון, נראה שאביחי בדיוק סיים קורס אמנות הפיתוי. רק לפני שבוע הוא עוד הסתובב בדיזנגוף סנטר, התחיל עם בחורות ואחר כך לא התקשר אליהן, ועכשיו הוא מיישם על מעיין את כל מה שלמד. מ"את בנאדם מזויף", דרך "אבל יש לך חיוך יפה" ועד "את חייבת ללמוד לשיר".  שתי העלבות ומחמאה. 

כשמעליבים אותו, אגב, זה הולך פחות טוב. אם חיים העז לברך על החנוכייה לא כמו שאביחי רגיל, הוא לחלוטין לא מתכוון לשתוק. כי "בקדושה או שעושים או שלא עושים. לא עושים צחוק". אין לו בעיה לומר לתהילה "את תסתמי" כשהיא מנסה להסביר לו שחיים פשוט לא יודע את הנוסח כמו שצריך, אבל שלא יפגעו לו בלביבות.

האם הוא באמת מרגיש משהו לגבי מעיין? כנראה שלא. הרגש היחיד שיש לאביחי הוא לגבי עצמו. הוא אוהב להתעורר בבוקר כאביחי, להסתובב בבית כאביחי ולהחמיא לאביחי על איך שהוא נראה. כשמדברים על עדן, זה בגלל ש"עדן רצתה אותי מההתחלה. אבל מעיין תישן איתי". הוא גם ממהר להבהיר בפני שם ותהילה שמעיין בכלל לא נראית טוב בעיניו, אבל הוא מוכן לתת לה הזדמנות. השאלה האם היא בכלל בעניין, היא פחות רלוונטית כאן (ולא, היא לא בעניין. לכולם מובן שבחוץ היא לא הייתה מסתכלת עליו לרגע).

אפילו חיים יכול להבין שהאהבה העצמית הזו היא רק מסיכה, אבל כשזה נעשה בצורה כל כך בוטה, זה ממאיס את עצמו תוך דקות. מעניין גם לראות את התגובה של הבחורות בבית כשהוא מספר בדיחה גסה שהיא בכלל לא מצחיקה – רובן מחייכות בנימוס, רק כדי להיראות מגניבות. רק תהילה בוחרת ללכת. אחר כך היא מאשימה את אורנה הדתייה בצביעות על כך שנשארה, אבל בפועל, מי מאתנו לא הייתה בסיטואציה לא נעימה שכזו, ולא תמיד ידעה כיצד להגיב?

ואחרי שמסתכלים מספיק זמן על אביחי, הסיפור בין חזי לעדן זוכה ללא יותר מהתגובה של אינדל, שזה בגדול "אה אוקי". זה נראה כמו חיבור אקראי לחלוטין, שכנראה שגם איש מההפקה לא היה בונה עליו. מצד שני, איזה אפשרויות כבר יש בבית?

אוקי, בעיניי שני יש את דן. התעופה שלה עליו היא כל כך גבוהה, שצריך להתקשר לנתב"ג כדי לקבל אישור להנחית את הדבר הזה. או פשוט לסגור אותה בחדר עם הסרט "הוא פשוט לא בקטע שלך" ולהקרין לה אותו כמה פעמים. לא משנה כמה פעמים הוא מבהיר לה שהוא פשוט לא בעניין, היא ממשיכה לנסות. 

"נגיד אתה מתחיל איתי, לאן אתה לוקח אותי?" היא שואלת אותו בחדר האח,

"לשתות קפה" הוא נאנח.

"אוקי, הצלחת. מה אתה עושה שבוע אחרי זה?"

"נותן לך בראש"

בין כל זוג אחר זה היה נשמע מטריד מאוד, כאן זה פשוט נשמע די עצוב ולא ממש נעים.

נקודת האור היחידה בפרק הזה היא העולם של חיים, בגדול. בעולם של חיים הציפורים מצייצות והאילנות צומחים, ובזמן שאורנה, תהילה ואסתר מתלקחות במשולש לא ברור של האשמות שלא קשור לכלום (באיזה עולם מצופה מאורנה לומר למעיין מפורשות "בחרתי להתחרות מולך במשחקי האח כי אני חושבת שאת מטומטמת"? לחלוטין לא מובן), העולם של חיים הוא: "איזה טעים זה בייגלה, זה כזה קריספי".

אסתר ממשיכה לרוץ ברחבי הבית מלווה במחשבות של "אני לא מאמינה שאורנה בחרה בי כי היא חושבת אותי לאיום".

חיים: "בייגלההההההה"

אחר כך אורנה מודחת, הדחה די מוצדקת בהתחשב בסרטים שהיא נכנסה אליהם בלי לקנות כרטיס בשלב כל כך מוקדם במשחק. נכנסת בתור הבחורה הימנית, מה קרה פה עכשיו?