(צילום: shutterstock)

הגעתי לפגישה עם אורי במשרדו באזור הבורסה, לאחר ששוחח עם חברו - עורך דין לדיני משפחה וזה המליץ לו לקבלת שרות מבלש פרטי.

אורי החל לספר לי על החשדות הבוערים בו זה זמן מה שאשתו נעמי בוגדת בו. כאשר שאלתי אותו לסיבה לכך אורי החל לספר לי על השינויים בחייה של נעמי. מסתבר שנעמי בת ה- 46, החלה לטפח את עצמה בשנה האחרונה, נרשמה ללימודי משחק ובאופן כללי נראה היה עליה שהיא חזרה 25 שנים לאחור. אז לכאורה אורי היה אמור לשמוח וליהנות מהשינוי, אבל נראה שהשינוי הזה לא בא לו טוב. הוא היה מודאג והוא בטוח שיש סיבה נוספת לשינוי הזה, והוא מעוניין לבדוק את הנושא הזה קצת יותר מקרוב.

אורי סיפר לי נעמי יוצאת מספר פעמים בשבוע בשעות הערב, למפגשים עם חברות, לאחותה וללימודי המשחק שלה. הוא ביקש שנעקוב אחר נעמי ונשמע די משוכנע שנמצא משהו, וכי לו אין ספק שנעמי בוגדת בו.

כעבור מספר ימים, החל צוות מעקב ללוות את נעמי בכל יציאותיה. נעמי נראתה מגיעה לכל המפגשים בדיוק כפי שסיפרה לאורי. ביום השלישי צוות העוקבים נצמד לנעמי בדרכה ללימודי המשחק באולם באחת השכונות בתל אביב.

נעמי הגיעה למקום ונראתה משוחחת בטלפון כמעט חצי שעה לפני שנכנסה לאולם. כעבור שעתיים וחצי, לקראת השעה אחד עשרה וחצי בלילה, נעמי יצאה והגיעה לרכבה. היא התיישבה ברכב ולא החלה בנסיעה. כעבור עשר דקות, גבר שנראה יוצא שעה קודם לכן מהאולם ונסע מהמקום, נראה מגיע שוב ברכבו, עצר ליד הרכב של נעמי ונכנס אליו. החיבוק והנשיקה הארוכה והלוהטת נראו גם מרחוק, נשיקה אגב לדברי החוקרים נמשכה דקות ארוכות.

בתוך הרכב השניים נראו מתעלמים מהסביבה והתנהלו בתחושה בטוחה, כאילו שניהם נמצאים לבדם ברחוב שומם וללא אנשים. 

למחרת בחקירה ואיסוף מידע, גילינו את זהות הגבר, שמתגורר בסמוך לאולם לימודי המשחק, הוא עובד בנק והנתון שהכי הלחיץ והשאיר את אורי, היה כי המאהב גרוש טרי ואורי חשש שנעמי תבחר עיתוי קרוב להתגרש ממנו.

אורי ביקש בדיקה נוספת לגבי רצינות הקשר  ואכן ביום הלימודים שבוע לאחר מכן, נעמי והגבר יצאו יחד בשעה עשר וחצי מאולם לימודי המשחק, הגיעו לדירתו של הגבר וכעבור שעה וחצי, נעמי יצאה ונסעה לביתה.

אבל אורי התכוון להילחם על נעמי ולא לוותר עליה. הוא יזם שיחה עם נעמי, חשף בפניה שידוע לו על הרומן שלה ושאל מה רצונה.

אורי תיאר בפני את הסיטואציה. היה נדמה שנעמי עומדת לחטוף התקף לב. הלחץ, הבלבול והשוק שאחזו בה גרמו לאורי להבין שזה לא היה התכנון של נעמי, היא לא התכוונה להתגרש, היא פשוט נסחפה לרומן מרגש ואיבדה שליטה. לדבריו היא ביקשה ממנו מאורי שיסלח לה והבטיחה לנתק מיידית את הקשר ואפילו את לימודי המשחק שלה.